Vlasy pro metodu Pu Extension / TapeX / Tape Hair / Tape IN 40cm - platina/světle hnědá

Sleva

Prodloužení je naprosto věrohodné a snadné, právě proto se tato metoda těší takové oblibě i v řadách celebrit.

Více informací

 • Kód zboží: A0368
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v pondělí 22.07.2024
 • Původní cena: 3 790,00 Kč
 • Ušetříte: -1 191,00 Kč
2 599,00 Kč


Tape in vlasy – 40 cm/60 g

40 centimetrů dlouhé oblíbené vlasové pásky Tape in k prodloužení a zahuštění vlasů.

V jednom balení najdete 40 pásků, tedy 20 spojů, protože vždy lepíte dva pásky k sobě. Pásky jsou široké 4 cm a podle potřeby je můžete rozstřihnout.

Typ vlasů: 100% lidské vlasy, evropský typ, kvalita REMY
Délka
: 40 cm
Hmotnost: 60 gramů
Struktura: rovná
Styling: ano (max 180°C)

Jedno balení je většinou dostačující, nicméně pokud máte husté vlasy, rovný střih nebo si přejete prodloužit vlasy o více než 20 centimetrů, doporučujeme zakoupit balení dvě. Případně nevyužité prameny můžete nechat v originálním obalu a zkrátka použít, až bude potřeba.

Aplikace Tape in vlasů je s troškou praxe snadná, nicméně má jasně daná pravidla, která je nutné dodržet. Vlasové pásky si můžete nechat aplikovat u kadeřnice nebo využít možnost nechat si vlasy aplikovat přímo na naší pobočce v Brně.

Vlasové pásky Tape

Výhody Tape in metody:

Vlasové pásky jsou pravděpodobně nejmodernější a nejoblíbenější permanentní metodou prodloužení vlasů.
Vyzdvihnout můžeme hned několik kladů:

 • časově nenáročná aplikace (1 balení do 60 minut)
 • zcela měkké, ohebné spoje – nepohodlí se nemusíte obávat
 • jednoduchá aplikace – lze aplikovat i doma
 • Tape in díky širším spojům nepramínkují
 • zanedbatelný tlak na kořínky vlasů díky širším spojům
 • při posunování se vlasy nezkracují
 • obecně delší životnost v rámci permanentních metod
 • vhodná metoda pro jemné vlasy
 • s Tape in můžete bez obav dělat různé účesy
 • z hlediska aplikace i spojů jde o velmi šetrnou metodu

Tape in páska je naprosto šetrná k vlastním vlasům i pokožce hlavy. Navíc tvoří pevný a průhledný spoj, který je měkký a nikde vás nebude tlačit. Šířka jednoho pásku je 4 cm, ale podle potřeby si je můžete rozstřihnout napůl.

Tapex pravé vlasy

V čem spočívá Tape in metoda?

Jak název napovídá, spoj tvoří páska. Jde o speciální pásku s tenkou vrstvou šetrného lepidla z jedné strany. Princip je takový, že mezi dvě pásky vložíte tenký pramen vlastních vlasů. Obě pásky se k sobě skrze vlastní vlasy slepí a vytvoří spoj, který je prakticky neviditelný a přitom velmi pevný.
Při aplikaci je nutné spoj na 2-3 vteřiny zahřát žehličkou na vlasy, aby se lepidlo skrze vlasy dokonale spojilo. Celý postup aplikace i pravidla následné péče si můžete přečíst ZDE. Nemusíte se ale obávat, nejde o žádnou vědu.

Nošení Tape in vlasů je pohodlné. Jakmile si osvojíte pravidla základní péče, můžete si den co den užívat delších a hustějších vlasů a bez obav vlasy sepnout do copu, drdolu nebo vyčesat culík. Tepelný styling rovněž není problém, jen pozor, žehlička nebo kulma by se neměla dostat příliš blízko spojům, aby lepidlo nepovolilo (stejně tak fénem nemiřte na jedno místo). Chemické úpravy, tedy tónování a barvení, můžete také provádět. Pokud však s barvením prodloužených vlasů nemáte zkušenosti, svěřte se do rukou profesionála, nebo alespoň nejdříve vyzkoušejte, jak barva působí na tenkém pramínku. Vždy upravujte odstín, když jsou vlasy sundané, jelikož se barva nesmí dostat ke spojům (mohla by je narušit).

Tape in metoda je jako jediná z permanentních metod vhodná pro jemné vlasy, protože se díky širšímu spoji váha pramenu rozloží a na kořínky není vyvíjen téměř žádný tlak. K nákupu od nás dostanete také jednoduchý návod, jak o prodloužené vlasy pečovat.

 

Vlasové pásky remy

Jak vybrat odstín a délku?

Vybrat vhodnou délku vlasů není nějak obtížné. Můžete vlastní vlasy změřit od uší dolů. Prodloužené vlasy by měly být delší o cca 15-25 centimetrů, aby byl výsledek přirozený. Pokud byste chtěli výraznější efekt, zvažte nákup dvou balení nebo se před nákupem poraďte v salonu. Pro lepší představu je dole na fotce slečna 170 cm vysoká.

Výběr odstínu také není žádná věda. Máme pro vás několik tipů, díky kterým to půjde snáz.

 1. Poradíme vám - zašlete nám fotky na denním světle do emailu info@clipinhair.cz a připište, o jaký typ příčesku máte zájem.
 2. Objednejte dva a nevyhovující pošlete zpět - pokud máte možnost a rozhodujete se mezi několika odstíny. Vrátit lze do 14 dní.
 3. Výměna - tuto možnost máte u nepoužitého zboží až do 60 dní!
 4. Máte to k nám blízko? - pokud nemáte Brno daleko, můžete se i bez objednávky zastavit (Po-Pá 9-18; Sibiřská 55, 62100 Brno).
 5. Odstín lze upravit - barvení příčesů z lidských vlasů není problém.
 6. Nemusí to být 100% shoda - příčesy se s vlastními vlasy promíchají a výsledný efekt může vypadat dokonce lépe, když jsou vlasy v lehce odlišném tónu.

Odstín můžete upravit sama, nebo to nechat na kadeřnici. Vždy ale doporučujeme pouze kadeřnické barvy a kosmetiku. Blond odstíny lze tónovat kvalitními silver šampony, které ale vždy smíchejte napůl s běžným šamponem. Myslete na to, že silver šampony vlasy vysušují a je poté potřeba aplikovat hydratační péči. Silver šampon nenechávejte působit, abyste se vyvarovali fialového nádechu. Pokud nemáte s barvením zkušenosti, vždy nejdříve účinek ověřte na jednom pramínku.

jak vybrat delku vlasu

Aplikace a posunutí pramenů

Aplikaci Tape in pramenů provádíme také na naší pobočce v Brně.

Večer před aplikací si umyjte vlasy čistícím šamponem, aby byly dokonale odmaštěné. Nepoužívejte žádné stylingové ani pečující přípravky (kondicionér, masku, ..). Prameny se aplikují do pěšinek po celé hlavě, vždy ale tak, aby šly za všech okolností dobře začesat. Naberete tenký pramínek vlasů, zespodu nalepíte pásek jen 2-3 milimetry od hlavy, shora přiložíte druhý pásek a pevně umačkáte od středu ke krajům. Nakonec na pár vteřin spoj zmáčknete žehličkou na vlasy.
Celý postup aplikace, sundávání pramenů a re-aplikace najdete ZDE. Posunování pramenů se týká všech permanentních metod, jelikož se spoje s růstem vlastních vlasů posunují dále od hlavy, je nutné je po čase vrátit na původní místo. U vlasových pásek je tento interval každých 6 až 8 týdnů. Pokud se chcete posunování pramenů vyhnout, nabízíme také Clip in vlasy, které každé ráno během pár minut připnete a před spaním zase sundáte.

Proměna s clip in vlasy

Jak se o Tape in vlasy starat?

Péče o vlasy prodloužené permanentními metodami není žádná věda. Jednou jde však o vlasy ustřižené, které nedostávají výživu z kořínků a proto je nutné jim formou profesionální kosmetiky výživu dodat. Péči o prodloužené vlasy jsme pro vás shrnuli ZDE.

Kromě kvalitní péče jsou zde jistá pravidla, která je dobré si osvojit nejen kvůli prodlouženým vlasům, ale i kvůli vašim vlastním. Například vlasy nikdy nečešte mokré (vyjma kudrnatých vlasů). Česání mokrých vlasů vyvíjí tlak na kořínky a spoje, vlasová vlákna se příliš napínají, snadno trhají a následně krepatí. Prodloužené vlasy můžete česáním za mokra tahat ze spojů a tím postupně řídnou. Také mytí vlasů má svá pravidla. Vyhněte se krouživým pohybům, protože jimi vlasy zcela jistě zacucháte. Prsty pohybujte proti sobě a vmasírujte šampon po celé vlasové pokožce. U Tape in metody není vhodné používat šampony s oleji, jelikož mohou narušit lepivost pásky. Vždy myjte vlasy v záklonu teplejší vodou (nikoliv horkou) a oplachujte studenou nebo vlažnou. Na prodloužené vlasy je vhodné používat pečující olejíček nebo sérum po každém umytí.

 

kosmetika na prodloužené

Kvalita na prvním místě

Označení Remy se používá u lidských vlasů a znamená, že vlasy jsou poskládány po směru růstu. Proč je to důležité? Vlasy poskládané po směru růstu se při dodržování základních pravidel péče necuchají a zůstávají déle v dobré kondici.
Dbáme také samozřejmě na dodržování dalších parametrů, jako je délka, gramáž a odstín. Vlasy evropského typu jsou ke koncům mírně ztenčené, aby dobře zapadaly a splývaly s vlastními vlasy.

kvalita vlasů remy

Můžete se na nás obrátit

Většinu odpovědí na vaše dotazy najdete ZDE. Ptát se můžete také přes email info@clipinhair.cz. Rádi vám pomůžeme s výběrem i samotným nákupem. V případě, že jste zboží obdrželi a není vše podle vašich představ, pravděpodobně hledáte informace o možnostech vrácení a výměny. Na veškeré dotazy odpovídáme v pracovní době od pondělí do pátku mezi 9. a 18. hodinou.

zákaznický servis clipinhair

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Vizážista, specialista v poradenství a péči o vlasy.

"Metodu tape in bych vyzdvihla nad všemi permanentními metodami z mnoha důvodů – rychlá aplikace, šetrnost k vlastním vlasům, perfektní výsledný efekt (bez pramínkování), spoje nikde netlačí a neřežou vlasy, snadné sundávání a v neposlední řadě se metoda hodí pro všechny typy vlasů, včetně těch jemných a neobjemných.

Celá řada zákaznic, od kterých máme zpětnou vazbu, je důkazem, že i s prodlouženými vlasy může zůstat kvalita Vašich vlastních vlasů stejná, ne-li lepší a mohou krásně dorůstat.

Před objednáním na termín aplikace vlasů se dělá bezplatná konzultace, která je nutná pro posouzení stavu Vašich vlasů, ujasnění si odstínu, délky, gramáže a také konečné ceny. Jde sice o jednu návštěvu salonu navíc, ale dostanete potřebné informace, takže by Vás pak již nic nemělo překvapit.
U této metody nezapomínejte na posunování spojů po 6-8 týdnech.

Zaručuji Vám, že tape in vlasy budete milovat!"

Metoda prodlouženíTape IN
Délka vlasů40 - 43 cm
Druh vlasů100% lidské (evropský typ)
Struktura vlasurovná
Gramáž (hustota)60g
Barvaplatina+světle hnědá
Odstínmelíry

Základní pravidla správné péče o prodloužené vlasy

Se zdravými krásnými vlasy jde ruku v ruce také péče. U prodloužených vlasů to platí dvojnásob. Je totiž potřeba si uvědomit, že jde o vlasy ustřižené a přirozenou výživu z kořínků již nedostávají. Nejméně náročná je péče o Clip in vlasy, které nemáte na hlavě neustále a proto se tolik nemastí. U permanentních metod jsou prodloužené vlasy více namáhány a je potřeba dbát na hydrataci a výživu vlasů. Zároveň je potřeba dodržovat několik jednoduchých pravidel. Vše jsme pro vás shrnuli v následujícím návodu.

Pozor !
Kudrnaté vlasy se v péči liší hned v několika bodech a pokud jste majitelkou kudrnatých vlasů, věnujte jim prosím pozornost.

Kosmetika

Na prodloužené vlasy používejte pouze profesionální kosmetiku, která působí skutečně do hloubky a díky níž vlasům dodáte potřebnou hydrataci a výživu. Výrobky z drogérií spíše nedoporučujeme. Ověřenou a doporučenou kosmetiku najdete v naší nabídce. Bohužel není v našich silách otestovat veškeré výrobky na trhu. Obecně doporučujeme hydratační a regenerující šampony, masky a olejíčky nebo bezoplachovou péči.
Upozornění - pokud máte vlasy prodloužené Tape in metodou, nejsou vhodné šampony obsahující oleje, které mohou narušit lepivost pásek.

Česání

 • Na česání používejte pouze kvalitní kartáče, které vlasy netahají a netrhají.
 • Vlasy češte pomalu, netahejte za ně a neškubejte. Postupně rozčesávejte nejdříve konečky a pak celou délku vlasů.
 • Nikdy vlasy nečešte mokré, protože na kořínky vynakládáte větší tlak, za vlasy více taháte a napínáte je. Mohou viditelně prořídnout. Naopak kudrnaté vlasy je nutné česat vlhké, řídkým kartáčem a velmi opatrně.

Mytí

Clip in vlasy

 • Clip in příčesky myjte vždy odepnuté a v případě setů každý pás zvlášť.
 • Vlasy myjte po směru, nemuchlejte ani nedrhněte je v dlaních. Šampon/kondicionér do vlasů jemně vmasírujte, důkladně opláchněte.
 • Clip vlasy není nutné umývat často, běžně stačí 1-2x do měsíce. Po umytí používejte pravidelně olejíček na konečky.
 • Jednou za čas použijte hydratační nebo regenerující masku na vlasy.

Micro ring, keratin, tape in

 • Vlasy myjte vždy v záklonu při sprchování a vyhněte se krouživým pohybům, spíše pohybujte prsty proti sobě.
 • Šampon nanášejte ke kořínkům, do délek nepatří. Naopak kondicionér nanášejte do délek vlasů, vyhněte se kořínkům a spojům.
 • Po umytí vlasy nedrhněte, ale ručníkem je šetrně promačkejte a případně vmasírujte bezoplachovou péči.
 • Olejíček doporučujeme aplikovat po každém mytí vlasů, u kudrnatých je to skutečně nutnost. (do konečků po délce cca 10 cm)

Než budete do vlasů aplikovat klasickou oplachovací masku nebo kondicionér, promačkejte vlasy od přebytečné vody. Do příliš mokrých vlasů nemá kosmetika šanci se vstřebat a účinky nebudou dostačující.

Styling

 • Před jakoukoli tepelnou úpravou doporučujeme vlasy ošetřit příslušným kosmetickým přípravkem, který je má chránit před vysokými teplotami.
 • Vlasy musí být suché, nikdy nedělejte tepelný styling na vlhkých vlasech.
 • Teplota by neměla přesáhnout 180°C.
 • Je nutné ale počítat s tím, že čím více budou vlasy takto namáhané, tím rychleji se mohou vysušit.

Tip - přirozených vlny dosáhnete zapletením vlhkých vlasů do volnějšího copu.

U kudrnatých vlasů tepelný styling nedoporučujeme.

Chemické úpravy (barvení a přelivy)

 • Pokud potřebujete prodloužené vlasy barvit, používejte kvalitní kadeřnické barvy, nebo je rovnou svěřte do rukou zkušených profesionálů.
 • Rozhodně se vyvarujte přípravkům zakoupených v drogeriích. (To stejné platí i pro tónovací přelivy)
 • Nedoporučujeme vlasy odbarvovat a zesvětlovat!
 • Blond odstíny lze tónovat kvalitními silver šampony. Vždy je smíchejte 1:1 s klasickým šamponem a ihned smyjte, nenechávejte působit. Vyhnete se fialovému nádechu. Pokud by efekt nebyl dostatečný, můžete postup opakovat. Nejstudenějším blond odstínem v naší nabídce je platina.

Spánek

 • Před spaním doporučujeme vlasy splést do copu, nebo alespoň stáhnout do klasického culíku, zamezíte tak cuchání.
 • Clip in vlasy je ideální na noc sundávat (i kvůli vlastnímu pohodlí).

Sport a plavání

 • Clip in vlasy nedoporučujeme nechávat připnuté na plavání.
 • Prodloužené vlasy permanentní metodou na sport a plavání vždy stáhněte do culíku (pokud plavete v chlorované, nebo slané vodě, chraňte vlasy vhodným přípravkem).

Jak se starat o vlasy u moře

 • Ošetřete vlasy speciálním kosmetickým přípravkem, který je chrání před slanou vodou a sluncem.
 • Každý večer vlasy umyjte šamponem a kondicionérem, zbavíte je tak zbytků soli.
 • Clip in vlasy je lepší před plaváním v moři sundat.
 • Vlasy prodloužené permanentní metodou stáhněte před plaváním do culíku/copu.

Cestování

 • Nemusíte se obávat, že by Vám mohly například clip in vlasy nebo micro ringy (vzhledem ke kovu) způsobit nepříjemnosti u kontroly na letišti. Při průchodu kontrolním zařízením na zjištění kovů nepípají.

Doporučení

Konečky vlasů po 3 až 5 měsících zastřihněte alespoň o 2 cm. Vlasy budou vypadat zdravěji.

Upozorňujeme:

Námi doporučené produkty používat nemusíte, volba kosmetiky je jen na Vás. Na každý typ vlasů se hodí jiná kosmetika a některé produkty mohou obsahovat složky, které se s naším typem vlasů (evropský typ, remy) nemusí snášet dobře (mohou je vysušovat apod.). Pokud chcete používat jiné než námi doporučené výrobky, vyzkoušejte kosmetiku nejprve na jednom prameni. Zjistíte tak, jaká je reakce vlasů na přípravek a pak Vám už bude jasnější, zda ho lze dále používat, nebo spíše ne.

Metody aplikace vlasů k prodloužení

Způsobů aplikace prodloužených vlasů je několik a my vám v tomto článku představíme hlavně ty permanentní. Do nepermanentních řadíme Clip in vlasy včetně culíků. Clip in metoda je specifická tím, že každý večer vlasy odepnete a podle potřeby během pár minut zase připnete. 
Do permanentních metod patří Tape in (vlasové pásky), Keratin a Micro Ring.

Tape in vlasové pásky

 • Doba aplikace: 30 až 120 minut (jedno balení cca hodina)
 • Posunování pramenů: každých 6 až 8 týdnů

Tape in metoda, nebo-li oblíbené vlasové pásky, je založena na principu lepení dvou pramenů k sobě skrze tenký pramen vlastních vlasů. Vlasy prodáváme již včetně pásky a jsou tedy připraveny k aplikaci.
Spoj je zcela měkký, průhledný a zároveň pevný. Páska je šetrná k vlasům i pokožce hlavy. Po aplikaci si za pár hodiny na spoje zvyknete. Nemusíte se tedy obávat, nošení není jakkoliv nepohodlné.

Tape in metoda je díky mírně širším spojům, které lépe rozloží váhu pramenů, vhodná i pro jemné vlasy.

Aplikace:

Předem si rozvrhněte kam který pásek na hlavě umístíte. K tomu Vám jako pomůcka poslouží obrázek níže.

Vezmete tenký pramen svých vlasů a zespodu, jen pár milimetrů od pokožky hlavy, přiložíte pramen Tape vlasů. Na pásce necháte jen tolik vlasů, kolik se přilepí. Pokud byste se snažili přilepit příliš mnoho vlasů, pásky by se nemohly dobře spojit. Poté zvrchu přiložíte druhý pramen tak, aby přesně seděl na spodní. Spoj důkladně od středu ke krajům umačkjete prsty nebo kleštičkami a na 2-3 vteřiny podržte žehličkou na vlasy. To z důvodu, aby se lepidlo na páskách dobře spojilo. Ještě jednou poté spoj umačkejte prsty.
Ihned po aplikaci vlasy nečešte, počkejte alespoň hodinu. Vlasy by se neměly umývat alespoň 2 dny.

Tipy:

 • Před aplikací si umyjte vlasy čistícím šamponem bez olejových složek a nepoužívejte kondicionér, pečující ani stylingovou kosmetiku.
 • Při běžném umývání nepoužívejte u spojů kosmetiku s oleji, která by mohla narušit lepivost spojů.
 • Tape hair by neměly přijít do styku s přípravky obsahující alkohol, došlo by k narušení spojů.¨
 • Při tepelném stylingu by se žehlička nebo kulma neměly dostat příliš blízko spojů. Fénem není vhodné mířit dlouho na jedno místo.
 • Doporučujeme na tape in vlasy používat speciální přípravky na prodloužené vlasy. Výsledkem investice do těchto produktů bude delší životnost vlasů!
 • Spoje jsou protialergické, takže se nemusíte bát nepříjemných reakcí Vaší kůže na speciální lepící pásku na vlasech k prodloužení.
 • Před mytím i spaním vlasy důkladně rozčešte.
 • Při mytí šampon nanášejte pohyby prstů proti sobě. Vyhněte se krouživým pohybům
 • Pokud budete chtít použít kondicionér nebo masku na vlasy, použijte ji po délce vlasů, ale ne na spoje a kořínky Vašich vlasů.

Aplikace tape in vlasů

Jste-li v oblasti prodlužování nováčkem a chcete si napoprvé vlasy nechat odborně aplikovat, máte tuto možnost na naší pobočce v Brně. Ohledně objednání pište na info@clipinhair.cz, nebo volejte na +420 776 605 477. Více se dočtete zde.

 

Micro Ring

 • Doba aplikace: 60 až 120 minut, podle počtu pramínků
 • Posunování pramenů: každé cca 3 měsíce

Vlasy v naší nabídce mají na svém konci uchycen micro ring (kroužek) a vlákno pro snadnou první aplikaci. V sekci Příslušenství najdete háček a kleště, které budete k pohodlné aplikaci potřebovat.

Aplikace

Pomocí vlákna nebo háčku se navlékne kroužek na Váš pramen vlasů a kroužek se "zavře" speciálními kleštěmi. Toto prodloužení nevyužívá žádná lepidla ani působení vysokých teplot a pokud jej tedy provádí proškolený odborník, je naprosto šetrné k Vašim vlasům.
Před aplikací si umyjte vlasy čistícím šamponem bez olejů a nepoužívejte žádné pečující ani stylingové přípravky.

Micro Ring metoda patří k těm nejšetrnějším, není ale vhodná pro jemné vlasy.

Keratin U-tip

 • Doba aplikace: 90 až 180 minut, podle počtu pramínků
 • Posunování pramenů: každé cca 3 měsíce

Tato metoda patří k těm nejtradičnějším a je stále velmi rozšířená. Prameny od nás dodáváme již včetně keratinového nehtíku a jsou tedy připraveny k aplikaci.

Aplikace

V případě prodloužení vlasů keratinem se svěřte do rukou proškolených odborníků. Keratin, jenž je na konci vlasových pramenů k prodloužení, se nahřeje speciálními tavícími kleštěmi, pramen k prodloužení se tak spojí s pramenem Vašich vlasů a prstem se spoj vymodeluje. Keratin pak zatvrdne a pevně drží na vlasech.
V sekci přílušenství najdete pomocné terčíky (viz obrázek) které ochraní pokožku hlavy před vysokými teplotami.

Výměna zboží a vrácení

Děkujeme, že následujete tyto pokyny.

Výměna zboží:

Přišel Vám balíček, ale z nějakého důvodu si přejete zboží vyměnit? Nesedl Vám odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení? Nepoužité zboží u nás můžete vyměnit do 60 dní!

Jaká jsou pravidla a podmínky výměny zboží:

 1. Zboží nesmí jevit známky použivání.
 2. Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky
 3. Zboží zašlete v původním obalu.

Za poškození obalu si nárokujeme vrátit nižší částku. Do balíku vložte zboží v původním stavu, dále fakturu nebo její kopii a vyplněný formulář pro výměnu zboží. Výměna je možná za jakékoli zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě, kromě kosmetiky. Balík zašlete doporučeně na adresu:

CLIPINHAIR.CZ
Sibiřská 55
621 00 Brno

Výměny provádíme většinou tentýž nebo následující pracovní den ode dne doručení na naši pobočku. Za výměnu zboží neplatíte žádný poplatek, pouze náklady na dopravu. V případě přeplatku zasíláme nové zboží na dobírku.

Vrácení zboží:

Vrácení zboží je možné do 14 dní. Zboží v původním stavu zasílejte na stejnou adresu, jaká je uvedena výše. Do balíku přiložte vyplněný formulář pro odstoupení a fakturu. Náklady na zaslání zboží zpět hradí zákazník. Více informací najdete v obchodních podmínkách.

Doprava a platba

Vše co potřebujete vědět o možnostech plateb a dodání.

 • Nakupte alespoň za 2500,- a dopravu hradíme my!
  Pokud navíc zaplatíte předem, neplatíte ani poplatek dopravce za dobírku.
 • Balíky jsou odesílány každý všední den do 14. hodin.
  Objednávky vytvořené až po 14 hodině budou odeslány následující pracovní den.

Doručení balíku na adresu probíhá zpravidla hned následující pracovní den po expedici. Pokud si tedy nejste jistí, že budete mezi 9.-18. hodinou na konkrétní adrese, zvolte dodání na výdejní místo, kde si můžete balík vyzvednout podle vlastních možností.


Platba

Při platbě předem nehradíte poplatek dopravce za dobírku (50Kč).

! Zaplatili jste předem, ale je to více než 24 hodin a stále nemáte potvrzení o odeslání? Kontaktujte nás na čísle +420 776 605 477 a připravte si prosím číslo objednávky.

 • Kartou online
  okamžitá platba přes zabezpečenou platební bránu; objednávku odesíláme co nejdříve
 • PayPal
  okamžitá platba přes PayPal účet; objednávku odesíláme co nejdříve
 • Bankovní převod
  zaplatíte přes své el. bankovnictví; objednávku odesíláme po obdržení platby
 • Dobírka
  v rámci ČR a SK lze zaplatit při doručení/vyzvednutí, do ostatních zemí zasíláme při platbě předem
  dobírky je možné ve většině případů hradit kartou
 • Platba na naší pobočce
  při osobním odběru na naší pobočce lze platit hotově i kartou

Doprava

GLS kurýr
Zásilkovna
Česká pošta
Osobní odběr Brno (zdarma)
Do zahraničí

 • GLS

Kontakt: +420 567 771 111 / info@gls-czech.com
> sledování balíku

Cena 105Kč při platbě předem, +50Kč v případě dobírky.

Kurýři GLS jsou velmi spolehliví a tohoto dopravce můžeme doporučit. O předání balíku vás bude dopravce informovat SMS zprávou a emailem ohledně doby doručení. Krátce před doručením vám kurýr zavolá, buďte tedy na telefonu. Kurýři mají přesný harmonogram a často není možné se na adresu vrátit.
Pokud jste si balík nemohli převzít, kurýr jej odvezl na depo nebo ParcelShop. Kontaktujte GLS centrálu (viz kontakt výše), kde s vámi domluví opětovné zaslání.
Nenechávejte prosím vyzvednutí balíku na poslední chvíli. Děkujeme.*

 • Zásilkovna

Kontakt: +420 216 216 516 / info@zasilkovna.cz
> sledování balíku

Cena 49Kč při platbě předem, +50Kč v případě dobírky.

Zásilkovna je ideální způsob doručení objednávky v případě, že nelze předem určit na jaké adrese budete nebo vám jednoduše nevyhovuje doručení například do práce apod.
Zásilkovna spolupracuje s velkým množstvím různých prodejen a proto má tisíce výdejních míst. Jednoduše tedy vyberete takovou výdejnu, která vám bude polohou a otevírací dobou vyhovovat. K vyzvednutí balíku je zapotřebí kód, který obdržíte od dopravce formou SMS a emailu ve chvíli, kdy je balík připravený k vyzvednutí.
Nenechávejte prosím vyzvednutí balíku na poslední chvíli. Děkujeme.*

 • Česká pošta

Kontakt: 800 104 410 / info@cpost.cz
> sledování balíku

Cena 115Kč při platbě předem, +50Kč v případě dobírky.

Česká pošta vás bude o pohybu a přibližném čase doručení balíku na adresu (Balík do ruky, DR) informovat formou SMS zpráv a emailů. V případě, že vás pošťák nezastihne na adrese, přijde vám email a zpráva ohledně neúspěšného doručení a také informace, na které pobočce pošty si můžete balíček vyzvednout. Případně najdete ve své poštovní schránce výzvu k vyzvednutí balíku.
Pokud vám nevyhovuje dodání na adresu, můžete si balík nechat poslat na pobočku pošty (Balík na poštu, NP). Jakmile bude balíček připravený k výdeji, obdržíte SMS zprávu a email. Na vyzvednutí máte 7 kalendářních dní.
Nenechávejte prosím vyzvednutí balíku na poslední chvíli. Děkujeme.*

 • Vyzvednutí na pobočce

Otevírací doba: Po-Pá 9-18
Adresa: Sibiřská 55, 62100 Brno-Řečkovice (zvoňte)
Kontakt: +420 776 605 477 / info@clipinhair.cz

Zdarma

Na naší pobočce si můžete nejen vyzvednout své objednávky, ale také přímo nakoupit. Objednávky jsou v pracovní době připraveny během pár hodin. Vždy se snažíme mít od každého zboží alespoň pár kusů skladem a můžete se tedy zastavit i bez předchozí objednávky. Případně můžete zavolat předem a zboží obratem nachystáme.
Na pobočce lze platit kartou i hotově, žádný dodatečný poplatek vás nečeká a ceny jsou stejné jako na eshopu.

 

! V případě jakýchkoliv komplikací s doručením,, které se vám nepodaří vyřešit přímo s dopravcem, neváhejte a kontaktujte nás na email info@clipinhair.cz nebo čísle +420 776 605 477 a připravte si prosím číslo objednávky a číslo balíku.

*V případě, že se nám balík vrátí jako nedoručený/nevyzvednutý, budeme vás kontaktovat ohledně opětovného zaslání. V takovém případě dopravu neplatíte dopravu znovu. V případě, že již o balík nebudete mít zájem nebo se vrátí i po opakovaném zaslání, je nutné uhradit vzniklé náklady na dopravu (storno poplatek).

Upozorňujeme, že v období svátků se dodací lhůta může protáhnout. Dopravci mají plné ruce práce a jistě vám balík doručí co nejdříve to bude možné. Děkujeme za pochopení.

 • Zahraničí

Při platbě předem lze zaslat balík kamkoliv do zahraničí. U Slovenska je možná platba na dobírku.

Doba dodání:

Slovensko: GLS 1-2 dny 150Kč, Pošta 2-3 dny 215Kč, Zásilkovna 1-2 dny 75Kč, (dobírka +50Kč)
EU:
GLS 3 dny 350Kč, Pošta 3-4 dny 210Kč UPS 1-3 dny 600Kč
Mimo EU
: Pošta 5-14 dní 210Kč, UPS 2-3 dny 750Kč

Ceny dodání zboží do zahraničí zavisí na zvoleném dopravci a zemi. Aktuální ceny jsou vždy zobrazeny v košíku po volbě země dodání.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.