Clip culíky z pravých vlasů a kanekalonu

Před nedávnem jsme náš sortiment rozšířili o clip in culíky. Tento příčesek Vám umožní změnit vzhled během několika málo minut a z krátkého culíku vykouzlí super dlouhý ohon. Culíky se vyrábí z pravých lidských vlasů a japonského kanekalonu. Každý s těchto materiálů má ale jiné výhody a je na Vás jaký z nich tedy upřednostníte a bude Vám lépe vyhovovat.

Clip in culík ze 100% pravých lidských vlasů evropského typu je v REMY kvalitě, což znamená, že je zde výrazně omezeno nežádoucí cuchání. Tento typ vlasů lze bez problémů žehlit, kulmovat fénovat. Co je ale velkou výhodou - lze také barvit a tónovat přelivy. Příčesy z lidských vlasů vypadají přirozeně a vy si můžete užívat nadčasový praktický účes.

Culík z japonského kanekalonu, což je kvalitní syntetický materiál, sice nejde barvit, ale netřepí se v koncích, napříč časem si zachovává svůj lesk a tvar, který mu dáte žehlením nebo kulmováním. Tyto tepelné úpravy lze ale provádět jen na nižší teploty. Kanekalon bohužel nelze barvit. Jde o materiál nejvíce podobný lidským vlasům a pokud byste jej rádi vyzkoušeli a obáváte se, jestli vám bude vyhovovat, nezoufejte. Nepoužité zboží můžete vyměnit až do 60 dní!

Culíky můžete nosit rozpuštěné nebo je zaplést do klasického copu. Oblíbené jsou také do svatebních či plesových účesů.

Clip in culíky z pravých vlasů a kanekalonu