Názory našich zákaznic

Lopinka

Dobrý den,jmenuji se Jana a objednala jsem si u vás vlasy.Je mi 30let a jsem po mateřské dovolené.Chtěla jsem vám touto cestou poděkovat za nové vylepšení vzhledu i sebedůvěry.Mám své vlasy husté a když si nasadím vlasy od Vás tak je to opravdu krásné a není vůbec nic vidět.Kamarádky jsou z toho paf a říkají že jsem moc krásná.I můj přítel je z toho celkem dost uchvácen.Určitě se těšte na další objednávky od kamarádek a moc Vás všechny zdravím,Děkuji děkuji děkuji mnohokrát.Vaše Jana

Weroniqe

Dobrý den dcera vám moc děkuje za zaslané vlásky prý jsou super.Díky vašim vláskům vypadá na dnešní svatbě jako princezna.

Jitule

Objednala jsem si tyto vlasy,v dnešní době jsem byla trochu na vážkách zda budou vlasy opravdu tak kvalitní,jak se zde píše.Po tom co mi přišel balíček a já ho otevřela,byla jsem nadmíru spokojená.Určitě tyto vlásky budu doporučovat každému.Rychle dodáno,za příznivé ceny.Jitka

Dáša

Dobrý den,chtěla bych vám touto cestou poděkovat za vláský a zato že jste nesklamali v důvěře.S vlásky jsem velmi spokojená.Neodhadla jsem síce odstín,což pro mě znamenalo obarvit sebe i vlasky na černo,,ovšem nelituji.práve na opak planuji dobudoucna přikoupit další,nebod jsem s kvalitou opravdu spokojená.Doporučuji všem co touží po pěkných dlouhýv vlásku dle své nalady či potřeby.

Míša

Dobrý den, vlásky už mám doma a jsou super, nemůžu si na nic stěžovat ! Vypada to nandané jako vlastní vlasy! super všem doporučuji!

Kamila

Včera jsem si koupila vlásky na prodejně v Brně ten nejsvětlejší blond odstín, prvně mě zaskočil balíček s vlasy, přišlo mi, že jich je hrozně málo, ale až sem si vlasy nasadila, tak sem byla příjemně překvapena. Vlasy na hlavě vypadají hustě, krásně a je to úplně přesně můj odstín. Už nikdy bez nich. Moc Vám děkuju za splněný sen mít dlouhé vlasy jsem moc spokojená :-)

Anonymní zákaznice

Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za zaslané vlásky...sice mě nejdřív zarazila velikost balíčku,čekala jsem nějakou velkou krabici :-D ale když jsem rozdělala a nasadila, skákala jsem 2 metry vysoko :-D DĚKUJI

G

Můj sen se plnil!!!!DĚKUJI!!z počátku mě také zarazil obsah balíčku,ale jakmile jsem připla na vlásky,byla jsem velice překvepená..barva z počátku vypadala,že mi stoprocentně nebude sedět,ale jakmile jsem popramínkovala do všech vlásku,uplně to splinulo,jako moje!mám hodně řídké,jemné vlásky,takže jdou kouskama vidět sponečky..HOLKY JEN DOPORUČUJI,JESTLI MÁTE VLÁSKY JAKO JÁ,NEVÁHEJTE A KUPUJTE!!!!NA SEBEVĚDOMÍ MI TO TAKÉ HODNĚ PŘIDALO:-)DĚKUJI VÁM MOC!!!!

Ilona

Chtěla jsem poděkovat za vlásky, které jsem už včera obdržela. Jsou vážně moc nádherné. jen jsem chtěla říci,že vlásky už jsem si objednala podruhé. Poprvé to byli evropské z jiného obchodu, které dlouho nevydržely, byly slabé a vlnité, po dvou mytí se opravdu natáhly. jsem moc ráda,že jsem Vás našla a jsem stálou Vaší zákaznicí.S pozravem,Ilona.

Michaela

Dneska mi přišli ty vlásky,a nevěřila jsem v to že budou tak neuvěřitelně krásný:)příští týden objednávám další:)děkuju mooc

Kamila

Dnes jsem si je nasazovala podruhé, takže takhle zkušenosti nemám žádný :-) ale nasadit to jde dobře a v pohodě, stalo se mi že když sem nasadila všechny tak mi třeba jedna sponka byla vidět, ale hned sem to zpravila a je to ok :-) vlasy jsou hebký nádherný. Nelekni se, až ti dojdou toho obsahu vypadá to, že jich je tam hrozně málo, ale ve skutečnosti je jich pak na hlavě tak trojnásobek;-)