Prodloužení a zahuštění vlasů v Brně

Na naší pobočce v Brně je možné vlasy nejen zakoupit, ale také nechat aplikovat. Tato služba se provádí pouze po předchozí domluvě a konzultaci.
Nabízíme službu prodloužení vlasů metodami Tape in a Clip in. S aplikací je spojeno také poradenství o péči a základní jednoduchý styling vlasů.

 • Tape in - permanentní metoda, u které se využívá speciální lepící pásky. Posunování pramenů je nutné každých 6 až 8 týdnů (i na posunutí pramenů je možné se domluvit u nás)
 • Clip in -  nepermanentní metoda založená na připnutí vlasových pásů pomocí speciálních sponeček. Tuto metodu můžete připnout bez cizí pomoci, nicméně pokud si nejste jistí a rádi byste si první připnutí nechali raději ukázat a vysvětlit, naše zkušená kolegyně vás aplikací provede.

*AKCE*
Domluvte se i s kamarádkou, sestrou, maminkou a nechte si prodloužit vlasy u nás. Obě dostanete 15% slevu na aplikaci vlasů!

Prodloužení vlasů Brno

Ceník:

 • Aplikace clip in vlasů + poradenství o následné péči 500 Kč
  V případě zájmu provádíme za drobný příplatek i jednoduchý styling vlasů.
 • Aplikace tape vlasů + poradenství o následné péči 1500 Kč
  V případě zájmu provádíme za drobný příplatek i jednoduchý styling vlasů.

Výše uvedené ceny jsou pouze za práci (službu), nejsou v nich započítané částky za vlasy (prameny), protože ty se liší délkou, gramáží a metodou. S výběrem vlasů Vám rádi poradíme. Ceny jsou uvedeny za aplikaci jedné sady clip in a tape in vlasů. Pokud Vám již odrostly vlasové spoje a potřebujete vlasy k prodloužení znovu aplikovat, domluvte se s námi na termínu.

V případě zájmu o některou z našich služeb pište na info@clipinhair.cz, nebo volejte na tel. +420 776 605 477. Před samotným termínem prodloužení vlasů je nutná konzultace, která trvá většinou cca 15 minut a je zdarma. Kolegyně s Vámi vybere vhodný odstín a délku vlasů, zodpoví veškeré dotazy a spočítá přesnou celkovou cenu. Pokud se domluvíte na termínu aplikace vlasů, hradí se nevratná záloha 500Kč v hotovosti, která se pak odečítá od celkové částky. V případě, kdy se na termínu z jakéhokoliv důvodu nedomluvíte, nehradíte samozřejmě nic.

Upozornění:

 • Vlasy na místě nepřebarvujeme a nestříháme.
 • Prodloužení vlasů je možné již při délce 15-20cm vašich vlastních vlasů.
 • Při prodlužování pracujeme výhradně s našimi vlasy, které nabízíme na e-shopu - 100% lidské vlasy evropského typu v REMY kvalitě.
 • Prodlužujeme a zahušťujeme vlasy za nízké ceny, protože neodebíráme vlasy od jiných firem, ale jsme přímým dovozcem.
 • Výše zmíněné služby provádíme po předchozí dohodě na naší pobočce v Brně - Řečkovicích. Zde si můžete zakoupit i veškeré příslušenství k vlasům.
 • Před samotným prodlužováním je nutné zkonzultovat také použití vhodné vlasové kosmetiky.
 • Platby je možné provádět pouze v hotovosti!

Posunutí pramenů Tape in

 • Sundání pramenů (1 sada tape vlasů) 400 Kč
 • Příprava pramenů k dalšímu prodloužení (1 sada tape vlasů) 400 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně materiálu, který je využit na sundání pramenů a jejich připravení k prodloužení. Tape in prameny si můžete sundat také doma a vlasy poté jen zaslat nebo přinést na naši pobočku k přípravě na další aplikaci.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Prodloužení vlasů Brno

 

Prodloužení vlasů Brno