Použití magických super natáček

 

Je důležité hned na začátku podotknout, jakou obrovskou výhodou je, že současný trh nabízí také pár typů takto originálních a zároveň nevýhřevných(!) natáček, protože kromě toho, že se postarají o Vaši vnější krásů, budou pečovat i o zdraví vlasů, což v budoucnu jistě oceníte.

Samotné použití natáček není komplikované. V balení najdete 16kusů magických super natáček a jeden speciální hák pro jejich aplikaci na vlasy. Navíc budete potřebovat jen hřebínek, popř. tužidlo a lak. Každá natáčka má prstýnkovitý tvar, podle kterého se budou vlnit Vaše vlasy a po celé své délce má otvor. Tímto otvorem protáhnete hák, natáčka se na něm narovná, uchopíte jím pramen vlasů, který budete na háku táhnout jakoby dolů do natáčky, na konci se hák uvolní a pramen Vašich vlasů bude v natáčce, jenž se znovu zvlnila do původní podoby. Takto postupujte se všemi natáčkami. Vlasy na natáčkách fénujte nebo nechte volně uschnout. Natáčky sundáte tak, že je budete opatrně, ale silou táhnout dolů z pramene. Výsledkem budete nadšená.

 

Zahraniční video návod na připnutí super natáček:

 

Kategorie

Přijímáme karty

platitipti

Pro veškeré zboží skladem, při objednávce do 14:00 hodin jednoho dne, ještě týž den expedujeme a následující den Vám pošta balík doručuje.

Clipinhair.cz na Facebooku staňte se fanouškem

Telefonické
objednávky
přijímáme na čísle:
776 605 477

Bonus ke clip in vlasům

Heuréka - Ověřeno zákazníky