Připnutí clip vlasů a další informace

Clip-in vlasy fungují na principu clip in sponeček. Zjednodušeně - jde o malé nenápadné sponky našité na zadních stranách clip in vlasových pásů. Tyto sponky mají silikonový proužek zabraňující sklouznutí i při větší tělesné zátěži (např. tanec, sport, apod.).

V prvé řadě popřemýšlejte o vhodném rozmístění clip in na Vaší hlavě. Klasický set obsahuje 8 různě širokých pásů clip in vlasů a je jen na Vás kam který pás umístíte. Připevňovat vlasy k prodloužení budete od spodu až nahoru. Uchopte větší množství vlasů tak, aby ve spodní části hlavy vznikla vodorovná pěšinka. Vlastní vlasy můžete u kořínků v této pěšince natupírovat a nalakovat pro pevnější uchycení. Vezměte libovolný clip in pás, sponky zasuňte do pěšinky a přiklapněte. První pás prodloužených vlasů máte uspěšně připnutý, takže nad ním popusťte trochu vlasů, aby se opět vytvořila pěšinka, dále pak postupujte naprosto stejně jako u prvního clip in pásu. Užší pásy můžete použít po stranách nebo do ofiny. Posledním krokem je správné začesání. Na vršku hlavy Vám zbylo menší množství vlastních vlasů, spusťte je přes nejsvrchnější clip in pás a sčešte všechny vlasy dohromady. Nakonec je vhodné vlasy jemně přelakovat, aby Vám případná nepřízeň počasí neodkrývala clip ni pás pod vlasy. Celá tato aplikace zabere jen 5-10 minut.

Clip in prodlužování patří k nejšetrnějším metodám, jenž současný trh nabízí. Nicméně, navzdory své šetrnosti, metoda někdy v ženách vyvolává pochybnosti o tom, zda nebude časově náročné každý den ráno vlasy nasazovat a večer opět sundávat, ale opravdu NE! První připínání ve Vás může vyvolat smíšené pocity, jestli clip in vlasy byly dobrou volbou, po čase ovšem poznáte spolu s rostoucími zkušenostmi, jak jednoduchá jejich aplikace je. Připínání zabere jen několik málo minut a ty stojí za to obětovat, když se Vám pak otevřou nové možnosti v úpravě vlasů a Vaše proměna bude maximálně úspěšná.

Nepermanentní příčesy Clip in jsou velmi oblíbené u budoucích nevěst. Stejně tak se hodí pro účesy na ples či jiné společenské události. Zkrátka kdykoli potřebujete doplnit délku či hustotu vlasů, neexistuje levnější a šetrnější řešení. Dnes již navíc mnohé kadeřnice a stylistky umějí s Clip in vlasy pracovat. Pokud máte tedy představu o náročnějším účesu, bez obav se poraďte v kadeřnictví nebo salonu.

Jste-li v oblasti prodlužování nováčkem a chcete si napoprvé vlasy nechat odborně aplikovat, máte tuto možnost na naší pobočce v Brně. Ohledně objednání pište na info@clipinhair.cz, nebo volejte na +420 608 756 776. Více se dočtete zde.