Proč nakupovat právě na Clipinhair.cz?

Garance nejvyšší kvality vlasů za nejnižší cenu na trhu. 100% lidské vlasy evropského typu REMY. Používáme nejmodernější technologie a postupy zpracování vlasů, ty zaručují jejich perfektní vlastnosti a vzhled. Poskytujeme doživotní záruku na pravost vlasů.

 

 

K objednávkám celých clip in setů dostanete ZDARMA sadu clip sponek, které prodlužují životnost vlasů, a také silikonové hodinky jako dárek.

 

 

Veškeré zboží z nabídky máme skladem. Doručení do 24 hodin. Objednávky, které obdržíme do 14:00 odesíláme ještě tentýž den a hned následující den je zboží u Vás (platí pro všední dny). Pokud obdržíme objednávky o víkendu, odesíláme v pondělí a v úterý jsou na dané adrese.

 

 

U nás máte možnost jakékoliv výměny (barva, délka, struktura, metoda apod.) nebo vrácení zakoupeného produktu v původním stavu do 14-ti dnů a následné vrácení částky za zboží na přání zákazníka.

 

 

Na naší pobočce v Brně - Řečkovicích nabízíme také prodlužování vlasů metodou Clip in a Tape in za velmi příznivé ceny. Barvu vlasů, délku i hustotu Vám pomůžeme vybrat přímo na naší prodejně při konzultaci. V případě zájmu volejte +420 776 605 477.

 

 

Zboží si můžete vybrat a zakoupit také osobně na naší pobočce v Brně - Řečkovicích a to bez předchozí objednávky. Platby při osobních odběrech je možné provádět kartou i hotově.

Provozní doba Po-Pá 9:00-18:00.

 

 

Poradenství při výběru vhodného odstínu a metody prodloužení poskytujeme ZDARMA. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na info@clipinhair.cz, nebo na tel. +420 776 605 477.

 

 

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku nebo Instagramu a sledujte krásné proměny našich zákaznic a různé novinky či akce.

 

 

Zaručujeme Vám seriózní nákup a zákaznický servis. Náš e-shop je ověřen velkým množstvím spokojených zákazníků a řadou recenzí na Heurece během uplynulých let.

 

 

Pro objednávky, které obdržíme v pátek, Vám můžeme nabídnout také expresní doručení v sobotu dopoledne. Tuto službu provozuje Česká pošta.

 

 

Zboží zasíláme i po celém Slovensku a do ostatních zemí. Expedice probíhá každý pracovní den.