Clip in ofina – REMY 100% lidské vlasy – ČERNÁ

Sleva

Ofina ze 100% lidských vlasů v REMY kvalitě na clip in sponkách.

Více informací

 • Kód zboží: A0141
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Původní cena: 2 320,00 Kč
 • Ušetříte: -1 321,00 Kč
999,00 Kč


Clip in ofina – 20-25 cm/20 g

Dlouhá ofina ze 100% lidských vlasů v univerzálním střihu.

Ofina je dlouhá 20-25 centimetrů, po stranách je mírně prodloužená. Upravit si ji samozřejmě můžete podle vlastních potřeb a střihu vlasů.
Z vnitřní strany jsou přišité 3 speciální protiskluzové sponky, jedna nahoře a dvě po stranách. Snadno je připnete na své vlasy tak, aby ofina dokonale splývala. Pokud tedy přemýšlíte, jaké by to bylo jen občas doplnit svůj outfit a účes ofinkou, je tento příčesek přesně pro vás.

Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu, kvalita REMY
Délka
: 20-25 cm (delší po stranách)
Hmotnost: 20 gramů
Struktura: rovná
Styling: ano (max 180°C)

K nákupu ofiny od nás dostanete náhradní sponky v daném odstínu a také návod, jak o příčesek pečovat. Ofina vypadá dobře jak s rozpuštěnými dlouhými vlasy, tak s vysoko vyčesaným culíkem/copem. Pokud rádi experimentujete s doplňky, nahlédněte také do nabídky Clip in pramínků.

clip in vlasy - ofina

Výhody Clip in metody:

Clip in vlasy jsou nejoblíbenější metodou prodloužení a zahuštění vlasů na světě. Proč se ženy a dívky stále častěji přiklání právě k aplikaci pomocí speciálních sponek?

 • nejšetrnější metoda na trhu
 • rychlá aplikace a okamžitá proměna
 • připnutí zvládnete doma bez něčí pomoci
 • lze používat příležitostně
 • dlouhá životnost
 • snadná péče
 • úspora peněz za salony
 • žádné starosti s posunováním spojů

Ofina je výrazný prvek a ne vždy se odhodláme pro tak zásadní změnu. S Clip in ofinou už nemusíte o ničem přemýšlet. Podle nálady změníte styl během pár minut, v pohodlí domova a za zlomek ceny.

Clip in ofinka

V čem spočívá Clip in metoda?

Nejdříve zmíníme, že jde o metodu nepermanentní. Ofinu, stejně jako ostatní Clip in příčesky, na noc a před mytím vlasů odepínáte. Což přináší další nespornou výhodu Clip in metody – v rámci vlastních vlasů zůstává péče stále stejná. Mytí i styling vlastních vlasů může zůstat takový, jak jste zvyklí. Nicméně většina pravidel pro péči o prodloužené vlasy výrazně prospívá také kondici vlastních vlasů.

Z vnitřní strany jsou přišity 3 speciální sponky s protiskluzovým proužkem. Sponky jsou zaoblené, nikde netlačí ani nevyčuhují zpod ofiny. Sponky udrží ofinu pevně na místě po celý den. Sklouznutí nebo posunutí se obávat nemusíte ani při náročnějších aktivitách. Snad jen při plavání doporučujeme ofinku odepnout.
Ofina může doplnit jakýkoliv outfit a účes. Využít ji můžete na zvláštní události stejně tak jako v běžný pracovní den.

Clip in příčesky všech typů vynikají skutečně jednoduchou a rychlou aplikací. Stačí několikrát vyzkoušet tzv. nanečisto. Uvidíte sami, že připnutí ofiny, culíku nebo clip in pásů zabere jen několik minut. Žádné čekání na termín v salonu, žádný ztracený drahocený čas ani dodatečné výdaje za práci kadeřníka.

 

 

Ofinka příčesek

Jak zvolit odstín a délku?

Co když nevyberu správně? Žádný problém…
Odstín je to hlavní, o co při výběru jde. Máme pro vás několik tipů, díky nimž bude rozhodování snazší.

 1. Výměna - možnost vyměnit nepoužité zboží máte až 60 dní od nákupu!
 2. 100% shoda to být nemusí - mírný rozdíl vůbec nevadí a výsledek může vypadat lépe než myslíte.
 3. Poradíme vám - zašlete nám fotky na denním světle do emailu info@clipinhair.cz a připište, o jaký typ příčesku máte zájem.
 4. Objednejte více odstínů a nevyhovující vraťte do 14 dní.
 5. Odstín lze upravit - všechny příčesy z lidských vlasů můžete barvit.
 6. Nemáte to do Brna daleko? Zastavte se přímo na pobočce a vyberte si, rádi vám pomůžeme (Sibiřská 55, Brno 62100; Po-Pá 9-18).

Odstín si můžete upravit doma, nebo to nechat na kadeřnici, záleží na vás. Doporučujeme pouze profesionální kosmetiku. Blond odstíny je možné tónovat kvalitními silver šampony, vždy je ale smíchejte 1:1 s klasickým, aby nepůsobily tak agresivně a vlasy příliš nevysušily. Po umytí je nenechávejte působit, abyste se vyvarovali fialového nádechu. Odbarvování nedoporučujeme. Jakékoliv chemické úpravy je vždy dobré vyzkoušet nejdříve na tenčím pramínku.
Ofinu můžete připnout na střed, lehce do strany, výš nebo níž. Záleží skutečně jen na vás. V případě, že se rozhodnete si upravit délku, vždy mějte ofinu připnutou, aby správně navazovala na střih vašich vlasů.

ofina clip in vlasy

Zvládnu Clip in ofinu připnout

Nemusíte mít obavy, připnutí je skutečně jednoduché. Někdy to jde hned napoprvé a někdy je potřeba to zkusit vícekrát. Věřte ale, že během chvilky budete vědět jak na to. Právě díky jednoduché aplikaci je tato metoda tolik oblíbená. Ofinu připnete ráno před odchodem z domu nebo večer před speciální událostí. Zabere vám to jen pár minut včetně případného stylingu. Ofinu lze samozřejmě žehlit i natáčet. Pokud vás čeká například tanec, celodenní pobíhání či jiné podobné aktivity, můžete své vlasy v místě připnutí lehce natupírovat, abyste měli jistotu, že se sponky ani nehnou.

Proměna s clip in ofinou

Jak se o příčesky starat?

Péče o Clip in vlasy je snadná. K nákupu od nás dostanete návod na péči o prodloužené vlasy, ale už nyní si můžete vše o údržbě těchto příčesů přečíst ZDE.

Clip in ofinu myjte vždy odepnutou. Sponky zaklapněte, aby se do nich vlasy zbytečně necuchaly. Při mytí vlasy nedrhněte dlaněmi, ale spíše jemně po směru promněte šamponem. Používejte ideálně vlažnou vodu. Nezapomínejte na péči v podobě profesionální kosmetiky. Je potřeba si uvědomit, že ustřižené vlasy je nutné hydratovat a vyživovat, případně chránit před teplem. Vlasy promačkejte ručníkem a nechte volně uschnout, pověšené nebo položené na ručníku. Teprve až polosuché vlasy můžete šetrně pročesat řídkým hřebínkem nebo prsty. Clip in příčesky nemusíte umývat nijak často, jelikož je na hlavě nemáme připnuté permanentně a tolik se nemastí. Pokud byste ofinu nosili denně, postačí ji umýt asi 2x do měsíce, abyste ji očistili od stylingových přípravků, smogu, jemného prachu atd.

kosmetika na prodloužené

Kvalita na prvním místě

Označení Remy značí poskládání vlasů po směru růstu. Proč je to tolik důležité? U remy kvality je, při dodržení základních pravidel péče, omezeno cuchání vlasů, vlasy se tolik netřepí a zůstavají déle v dobré kondici.
Dbáme samozřejmě také na dodržování délky a kvalitního zpracování. Vlasy evropského typu jsou ke koncům mírně ztenčené, aby dobře zapadaly a splývaly s vlastními vlasy.

kvalita vlasů remy

Můžete se na nás obrátit

Většinu odpovědí na Vaše dotazy najdete ZDE. Ptát se můžete také na emailu info@clipinhair.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem i samotným nákupem. V případě, že jste zboží již obdrželi a není vše podle Vaši představ, pravděpodobně hledáte informace o možnostech výměna a vrácení.>

zákaznický servis clipinhair

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Vizážista, specialista v poradenství a péči o vlasy.

"Clip in ofiny jsou revolučním výrobkem na trhu s vlasovými příčesky. Do doby jejich vzniku nebyla jiná možnost než si ofinu ustřihnout a doufat, že nám bude slušet a že nás zakrátko neomrzí a nebudeme měsíce čekat až opět doroste. Díky tomuto příčesku si dle libosti můžeme vytvořit zcela jiný vzhled bez mechanických zásahů do našich vlastních vlasů. Pro fanynky vlasových experimentů je tento produkt naprosto perfektní a vřele jej doporučuji."

Předem si ale buďte jisté, že si clip in zamilujete!"

Metoda prodlouženíCLIP IN
Typ příčeskuCLIP IN ofiny
Druh vlasů100% lidské (evropský typ)
Struktura vlasurovná
Barvačerná
Odstíntmavé odstíny

Péče a pravidelná údržba clip in vlasů k prodloužení

Clip in po stránce péče nejsou náročné, dalo by se říci, že zcela minimálně. Ovšem každá zákaznice by měla předem počítat s tím, že jde o vlas ustřižený, takže nedostává žádnou přirozenou výživu a veškerá naše snaha o vyživení se odrazí na delší životnosti.

Mytí a výživa

Clip in vlasy se nemastí tak, jako vlastní vlasy a proto je nemusíte umývat často. Zpravidla postačí jen 1-2x do měsíce. K mytí používejte klasické šampóny, ale opět podotýkáme, že čím kvalitnější budou, tím více výživy clip in dostanou. Každý pás clip in vlasů myjte zvlášť, aby se do sebe nezacuchaly. Na ruku si vždy dejte trochu šampónu a jemně ho vmasírujte do clip in, poté důkladně omyjte. Po každém mytí použijte kondicionér nebo výživné bezoplachové sérum.

Jednou za čas použijte vlasovou masku, kterou můžete nechat působit klidně i hodinu.

Pokud se Vám budou zdát konečky clip in vlasů suché, aplikujte sérum na suché konečky.

Úprava odstínu

Pokud Vám zcela nesedí barevný odstín, jenž jste si koupily, máte možnost lehkých barevných úprav.

Existuje zde ale jedno doporučení. Vlasy chemickou barvou pouze ztmavujte, zesvětlování je větší zásah do struktury vlasu a ten by pak mohl být vysušený. Obecně lepší jsou jemné přelivy, které vlasy tónují a zároveň vyživují.

Naprosto nevhodné je odbarvování.

Tepelné úpravy

V naší nabídce jsou velmi kvalitní clip in vlasy a jen díky tomu existuje tolik různých možností jejich úprav.

Vlasy můžete fénovat, žehlit, kulmovat, ale POZOR! Tak jako svoje vlastní, můžete i clip in, vlasy těmito zákroky vysušit. Pokud často kulmujete nebo žehlíte, věnujte jim zvýšenou péči.

Stříhání

Hned jakmile si vlasy koupíte, můžete zajít ke kadeřnici a nechat si je připnuté na hlavě sestříhat (popř. můžete sestříhat sama kadeřnickou břitvou, ale vždy připnuté). Vlasy pak vypadají přirozeněji a lépe splynou s Vašimi vlastními.

Při častém nošení doporučujeme např. každého půl roku nebo rok zastřihnout konečky. Vlasy budou jako nové!

Jak správně a rychle aplikovat clip in vlasy?

Pořídila jste si svou první clip in sadu a nevíte jak ji snadno a rychle aplikovat, aby nebylo poznat, že máte prodloužené vlasy?

Stáhněte si průvodce připínáním clip in vlasů od clipinhair.cz!

Během chvilky pochopíte princip celé metody a naučíte se, jak si clip in připnout správným způsobem.

Na ulicích potkáváme řadu žen a dívek, kterým clipy vykukují a nejsou správně nasazené, výsledek pak nevypadá hezky ani přirozeně - vyhněte se s námi těmto problémům a okouzlujte sexy hřívou, která bude vypadat jako Vaše vlastní vlasy.

E-book clip in vlasy z clipinhair.cz

Clip in průvodce clipinhair.cz

Výměna zboží a vrácení

Děkujeme, že následujete tyto pokyny. Přišel Vám balíček, ale z nějakého důvodu si přejete zboží vyměnit? Nesedl Vám odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení? Nepoužité zboží u nás můžete vyměnit do 60 dní!

Jaká jsou pravidla a podmínky výměny zboží:

 1. Zboží nesmí jevit známky použivání.
 2. Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky
 3. Zboží zašlete v původním obalu.

Za poškození obalu si nárokujeme vrátit nižší částku. Do balíku vložte zboží v původním stavu, dále fakturu nebo její kopii a vyplněný formulář pro výměnu zboží. Výměna je možná za jakékoli zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě, kromě kosmetiky. Balík zašlete doporučeně na adresu:

CLIPINHAIR.CZ
Sibiřská 55
621 00 Brno

Výměny provádíme většinou tentýž nebo následující pracovní den ode dne doručení.

Vrácení zboží je možné do 14 dní. Zboží v původním stavu zasílejte na stejnou adresu, jaká je uvedena výše. Do balíku přiložte vyplněný formulář pro odstoupení a fakturu. Více informací najdete v obchodních podmínkách.

Doprava a platba

Vše co potřebujete vědět o možnostech plateb a dodání.

 • Nakupte alespoň za 2500,- a dopravu hradíme my!
  Pokud navíc zaplatíte předem, neplatíte ani poplatek dopravce za dobírku.
 • Balíky jsou odesílány každý všední den do 14. hodin.
  Objednávky vytvořené až po 14 hodině budou odeslány následující pracovní den.

Doručení balíku na adresu probíhá zpravidla hned následující pracovní den po expedici. Pokud si tedy nejste jistí, že budete mezi 9.-18. hodinou na konkrétní adrese, zvolte dodání na výdejní místo, kde si můžete balík vyzvednout podle vlastních možností.


Platba

Při platbě předem nehradíte poplatek dopravce za dobírku (50Kč).

! Zaplatili jste předem, ale je to více než 24 hodin a stále nemáte potvrzení o odeslání? Kontaktujte nás na čísle +420 776 605 477 a připravte si prosím číslo objednávky.

 • Kartou online
  okamžitá platba přes zabezpečenou platební bránu; objednávku odesíláme co nejdříve
 • PayPal
  okamžitá platba přes PayPal účet; objednávku odesíláme co nejdříve
 • Bankovní převod
  zaplatíte přes své el. bankovnictví; objednávku odesíláme po obdržení platby
 • Dobírka
  v rámci ČR a SK lze zaplatit při doručení/vyzvednutí, do ostatních zemí zasíláme při platbě předem
  dobírky je možné ve většině případů hradit kartou
 • Platba na naší pobočce
  při osobním odběru na naší pobočce lze platit hotově i kartou

Doprava

GLS kurýr
Zásilkovna
Česká pošta
Osobní odběr Brno (zdarma)
Do zahraničí

 • GLS

Kontakt: +420 567 771 111 / info@gls-czech.com
> sledování balíku

Cena 105Kč při platbě předem, +50Kč v případě dobírky.

Kurýři GLS jsou velmi spolehliví a tohoto dopravce můžeme doporučit. O předání balíku vás bude dopravce informovat SMS zprávou a emailem ohledně doby doručení. Krátce před doručením vám kurýr zavolá, buďte tedy na telefonu. Kurýři mají přesný harmonogram a často není možné se na adresu vrátit.
Pokud jste si balík nemohli převzít, kurýr jej odvezl na depo nebo ParcelShop. Kontaktujte GLS centrálu (viz kontakt výše), kde s vámi domluví opětovné zaslání.
Nenechávejte prosím vyzvednutí balíku na poslední chvíli. Děkujeme.*

 • Zásilkovna

Kontakt: +420 216 216 516 / info@zasilkovna.cz
> sledování balíku

Cena 49Kč při platbě předem, +50Kč v případě dobírky.

Zásilkovna je ideální způsob doručení objednávky v případě, že nelze předem určit na jaké adrese budete nebo vám jednoduše nevyhovuje doručení například do práce apod.
Zásilkovna spolupracuje s velkým množstvím různých prodejen a proto má tisíce výdejních míst. Jednoduše tedy vyberete takovou výdejnu, která vám bude polohou a otevírací dobou vyhovovat. K vyzvednutí balíku je zapotřebí kód, který obdržíte od dopravce formou SMS a emailu ve chvíli, kdy je balík připravený k vyzvednutí.
Nenechávejte prosím vyzvednutí balíku na poslední chvíli. Děkujeme.*

 • Česká pošta

Kontakt: 800 104 410 / info@cpost.cz
> sledování balíku

Cena 115Kč při platbě předem, +50Kč v případě dobírky.

Česká pošta vás bude o pohybu a přibližném čase doručení balíku na adresu (Balík do ruky, DR) informovat formou SMS zpráv a emailů. V případě, že vás pošťák nezastihne na adrese, přijde vám email a zpráva ohledně neúspěšného doručení a také informace, na které pobočce pošty si můžete balíček vyzvednout. Případně najdete ve své poštovní schránce výzvu k vyzvednutí balíku.
Pokud vám nevyhovuje dodání na adresu, můžete si balík nechat poslat na pobočku pošty (Balík na poštu, NP). Jakmile bude balíček připravený k výdeji, obdržíte SMS zprávu a email. Na vyzvednutí máte 7 kalendářních dní.
Nenechávejte prosím vyzvednutí balíku na poslední chvíli. Děkujeme.*

 • Vyzvednutí na pobočce

Otevírací doba: Po-Pá 9-18
Adresa: Sibiřská 55, 62100 Brno-Řečkovice (zvoňte)
Kontakt: +420 776 605 477 / info@clipinhair.cz

Zdarma

Na naší pobočce si můžete nejen vyzvednout své objednávky, ale také přímo nakoupit. Objednávky jsou v pracovní době připraveny během pár hodin. Vždy se snažíme mít od každého zboží alespoň pár kusů skladem a můžete se tedy zastavit i bez předchozí objednávky. Případně můžete zavolat předem a zboží obratem nachystáme.
Na pobočce lze platit kartou i hotově, žádný dodatečný poplatek vás nečeká a ceny jsou stejné jako na eshopu.

 

! V případě jakýchkoliv komplikací s doručením,, které se vám nepodaří vyřešit přímo s dopravcem, neváhejte a kontaktujte nás na email info@clipinhair.cz nebo čísle +420 776 605 477 a připravte si prosím číslo objednávky a číslo balíku.

*V případě, že se nám balík vrátí jako nedoručený/nevyzvednutý, budeme vás kontaktovat ohledně opětovného zaslání. V takovém případě dopravu neplatíte dopravu znovu. V případě, že již o balík nebudete mít zájem nebo se vrátí i po opakovaném zaslání, je nutné uhradit vzniklé náklady na dopravu (storno poplatek).

Upozorňujeme, že v období svátků se dodací lhůta může protáhnout. Dopravci mají plné ruce práce a jistě vám balík doručí co nejdříve to bude možné. Děkujeme za pochopení.

 • Zahraničí

Při platbě předem lze zaslat balík kamkoliv do zahraničí. U Slovenska je možná platba na dobírku.

Doba dodání:

Slovensko: GLS 1-2 dny 150Kč, Pošta 2-3 dny 215Kč, Zásilkovna 1-2 dny 75Kč, (dobírka +50Kč)
EU:
GLS 3 dny 350Kč, Pošta 3-4 dny 210Kč UPS 1-3 dny 600Kč
Mimo EU
: Pošta 5-14 dní 210Kč, UPS 2-3 dny 750Kč

Ceny dodání zboží do zahraničí zavisí na zvoleném dopravci a zemi. Aktuální ceny jsou vždy zobrazeny v košíku po volbě země dodání.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.