Clip in pás japonský kanekalon 63cm rovný – přírodní blond

Sleva

Clip in pás je ideální pomocník k vytvoření perfektního účesu na celý den. Akce!

Více informací

 • Dostupnost: SKLADEM
 • Původní cena: 1 350,00 Kč
 • Ušetříte: -490,00 Kč
860,00 Kč


Populární clip in příčesek - clip in rychlopás!

Clip in pás je vhodný k rychlému zahuštění Vašich vlastních vlasů, nebo jejich šetrnému promelírování.

Clip in pás je ideální k doplnění Vaší clip in sady, jestliže se Vám zdá její hustota nedostačující.

Jde o široký pás z japonského kanekalonu, na jehož zadní straně najdete celkem 5 clip sponek (v jedné řadě), se speciálním silikonovým proužkem zajišťujícím pevné uchycení.

Aplikace je velmi snadná a zabere jen pár minut. Na hlavě si vytvořte pěšinku a ke kořínkům vlasů pak přiklapnete tento clip rychlopás. Vlasy nad pěšinkou Vám pak poslouží k překrytí vzniklého spoje.

Narozdíl od clip in sady, která obsahuje více různě širokých pásů, clip in pás je pouze jeden a tím je výrazně zjednodušena jeho aplikace a ušetřeno několik minut Vašeho času.

Příčesek je šetrný k Vašim vlastním vlasům a můžete jej nosit tak často, jak jen budete sama chtít.

100% japonský kanekalon je vysoce kvalitní syntetický materiál, který je k nerozeznání od pravých lidských vlasů.

Japonský kanekalon má perfektní vlastnost a tou je zachování tvaru, který mu dáte, tzn. pokud vlasy natočíte nebo vyrovnáte, zůstanou takové, dokud účes nezměníte.

Tento speciální vysoce kvalitní syntetický materiál si zachovává svůj lesk, potlačena je také lámavost a třepivost konečků.

Hlavní funkcí clip pásu je zahustit Váš účes a dodat mu super objem, ale můžete jej použít i k prodloužení méně hustých vlasů.

Výhodou je extra hustota clip in příčesku, protože tak docílíte věrohodného zahuštění, případně prodloužení nebo promelírování Vašich vlastních vlasů.

Ideální pomocník k vytvoření perfektního účesu na celý den.

Podrobnosti:

 • Typ příčesku / typ prodloužení: CLIP IN (CLIP ON) pás
 • Struktura: rovná
 • Délka vlasů: 63cm
 • Váha: 110 gramů
 • Celková šířka pásu: 27cm
 • Typ vlasů: 100% japonský kanekalon
 • Sada obsahuje: 1 pás
 • Počet clip sponek: 5ks
 • Aplikace: 2 minuty
 • Průměrná životnost produktu: 6-18 měsíců (záleží na péči a užívání)
 • Tepelné úpravy: ano (do 160 stupňů)
 • Chemické úpravy: ne

Díky clip in pásu získáte pocit luxusní sexy hřívy s velkým objemem!

Video s aplikací:

Metoda prodlouženíCLIP IN
Typ příčeskuCLIP IN pásy
Délka vlasů60 - 63 cm
Druh vlasů100% japonský kanekalon
Struktura vlasurovná
Gramáž (hustota)110g
Barvapřírodní blond
Odstínsvětlé odstíny

Jak správně a rychle aplikovat clip in vlasy?

Pořídila jste si svou první clip in sadu a nevíte jak ji snadno a rychle aplikovat, aby nebylo poznat, že máte prodloužené vlasy?

Stáhněte si průvodce připínáním clip in vlasů od clipinhair.cz!

Během chvilky pochopíte princip celé metody a naučíte se, jak si clip in připnout správným způsobem.

Na ulicích potkáváme řadu žen a dívek, kterým clipy vykukují a nejsou správně nasazené, výsledek pak nevypadá hezky ani přirozeně - vyhněte se s námi těmto problémům a okouzlujte sexy hřívou, která bude vypadat jako Vaše vlastní vlasy.

E-book clip in vlasy z clipinhair.cz

Clip in průvodce clipinhair.cz

Výměna zboží a vrácení

Děkujeme, že následujete tyto pokyny. Přišel Vám balíček, ale z nějakého důvodu si přejete zboží vyměnit? Nesedl Vám odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení? Nepoužité zboží u nás můžete vyměnit do 60 dní!

Jaká jsou pravidla a podmínky výměny zboží:

 1. Zboží nesmí jevit známky použivání.
 2. Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky
 3. Zboží zašlete v původním obalu.

Za poškození obalu si nárokujeme vrátit nižší částku. Do balíku vložte zboží v původním stavu, dále fakturu nebo její kopii a vyplněný formulář pro výměnu zboží. Výměna je možná za jakékoli zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě, kromě kosmetiky. Balík zašlete doporučeně na adresu:

CLIPINHAIR.CZ
Sibiřská 55
621 00 Brno

Výměny provádíme většinou tentýž nebo následující pracovní den ode dne doručení.

Vrácení zboží je možné do 14 dní. Zboží v původním stavu zasílejte na stejnou adresu, jaká je uvedena výše. Do balíku přiložte vyplněný formulář pro odstoupení a fakturu. Více informací najdete v obchodních podmínkách.

Doprava a platba

Podrobné informace k možnostem dodání a plateb.

GLS / PPL / DPD kurýrní služba

 • Nejrychlejší a nejspolehlivější způsob doručení do 24 hodin (doručíme Vám balíček následující pracovní den v případě objednávky do 14:00 předchozího pracovního dne).
 • Doručení probíhá následující pracovní den od expedice v rozmezí 8:00 – 18:00. Přesný čas nelze ovlivnit, doporučujeme si balík nechat zaslat např. do zaměstnání či na adresu, kde bude někdo k dispozici pro převzetí.
 • O odeslání zásilky Vás vždy informujeme SMS zprávou a emailem s číslem balíčku, částkou k úhradě a odkazem na sledovací systém kurýrní služby, který Vám umožní sledovat cestu zásilky na Vaši adresu online.
 • Ráno v den doručení dostanete SMSku s předpokládaným časem doručení (3 hodinové rozmezí), případně se s Vámi kurýr spojí telefonicky pro potvrzení si času příjezdu se zásilkou. Mějte tedy telefon u sebe.
 • Pokud se vám náhodou doručení v daný den nebo čas nehodí, můžete se na zákaznické lince přepravce 840 123 456 domluvit na jiný den doručení či změnu doručení na jinou adresu (i do zaměstnání, domů, k rodině, přátelům atd.). Před hovorem si připravte číslo Vašeho balíku (z SMS nebo e-mailu)
 • Kurýrovi (řidiči) je třeba zaplatit dobírku v hotovosti nebo platební kartou.
 • V případě že nejste zastižení na adrese při doručení je balíček doručován opětovně následující pracovní den, případně lze na zákaznické lince 840 123 456 domluvit dodání na jiný den, který se Vám lépe hodí (den druhého doručování lze domluvit nejpozději  do 5-10ti dní od prvního doručování). Před hovorem si připravte číslo Vašeho balíku (z SMS nebo e-mailu)
 • Alternativně je možné i osobní vyzvednutí na nejbližším depu přepravce.
 • Pokud Vás kurýr ani jednou ze 2 pokusů nezastihne na doručovací adrese a Vy nezkontaktujete zákaznickou linkou přepravce 840 123 456 pro upřesnění adresy či data dodání, kurýrní služba balík následně automaticky odesílá zpět a my jsme v případě opakovaného zaslání nuceni účtovat nové poštovné.
 • Vzhledem k vysoké spolehlivosti a rychlosti tento způsob dopravy doporučujeme.
 • Pokud by Vám náhodou do dvou pracovních dnů od obdržení SMS a e-mailu o expedici nebyl balíček doručen a přepravní služba se s Vámi nespojila, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na lince 776 605 477 nebo info@clipinhair.cz

Dobírka: Platba na dobírku znamená, že za balíček zaplatíte přímo kurýrovi přepravní služby, který Vám zásilku přiveze. Stručně řečeno, cenu balíčku uhradíte hotově při převzetí. Nachystejte si tedy předem částku v hotovosti.

Převod na účet: Znamená, že celkovou částku za zboží a dopravu uhradíte převodem na náš účet dle instrukcí v e-mailu. Následné doručení balíčku již proběhne bez jakéhokoliv dalšího placení. Částka se obvykle připíše na náš účet do 1 dne, následně probíhá expedice.

Česká pošta - Balík Do ruky

 • Doporučujeme pokud požadujete možnost vyzvednout na poště v případě nezastižení na Vaší doručovací adrese.
 • Objednávky do 14:00 jednoho pracovního dne jsou obvykle týž den expedovány.
 • Doručení probíhá následující pracovní den od expedice v rozmezí 8:00 – 19:00.
 • Výhodou je doručení přímo k Vašim rukám, v případě neúspěšného doručení je balík po dobu 7 dnů uložen na Vaší poště. Během této lhůty je třeba si jej vyzvednout.
 • Česká pošta garantuje doručení následující pracovní den od expedice zásilky a současně Vás bude přes SMS a e-mail informovat o doručování balíku.
 • Nezastihne-li vás doručovatel na uvedené adrese, upozorní Vás výzvou ve schránce či SMS výzvou na uložení zásilky na ukládací poště, kde si ji následně můžete vyzvenout osobně.
 • Výzva, kterou naleznete v poštovní schránce, obsahuje i kontaktní informace (telefon) na poštu, kde máte zásilku uloženou. Balíček si můžete vyzvednout i pokud by se výzva ze schránky ztratila, stačí předložit na poště občanský či řidičský průkaz.
 • Můžete rovněž svou poštu telefonicky požádat o opakované doručení uložené zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den. Tato služba je bezplatná.
 • Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů od prvního pokusu o doručení, pošta jej automaticky odesílá zpět a my jsme v případě opakovaného zaslání nuceni účtovat nové poštovné.
 • Tento způsob dopravy doporučujeme jen pokud nemáte možnost během dne balíček převzít a potřebujete jej nechat v případě nezastižení uložený na poště.
 • Pokud Vám do dvou pracovních dnů od obdržení SMS a e-mailu o expedici nebude balíček doručen ani nedostanete papírovou či SMS výzvu k vyzvednutí, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na lince 776 605 477 nebo info@clipinhair.cz

Dobírka: Platba na dobírku znamená, že za balíček zaplatíte přímo poštovnímu doručovateli, který Vám zásilku přiveze, případně v hotovosti na poště při osobním vyzvednutí na Vaší pobočce České pošty. Nachystejte si prosím předem částku v hotovosti.

Převod na účet: Znamená, že celkovou částku za zboží a dopravu uhradíte převodem na náš účet dle instrukcí v e-mailu. Následné doručení balíčku již proběhne bez jakéhokoliv dalšího placení. Částka se obvykle připíše na náš účet do 1 dne, následně probíhá expedice.

Česká pošta - Balík Na poštu

 • Výhodou je, že nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště (dle vyplněného PSČ z dodací adresy Vaší objednávky) kdy se to hodí Vám. Sami si jednoduše vyberete PSČ pošty, na kterou má být balík dodán. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den odeslání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.
 • Česká pošta doručí vaší zásilku do 1 pracovního dne od potvrzení odeslání vaší objednávky na jednu z 2600 pošt po celé ČR, dle toho jaké uvedete PSČ v dodací adrese u Vaší objednávky.
 • Pro balíček si zajděte až po obdržení výzvy, jinak se může stát, že ještě nebude připraven k vyzvednutí.
 • Dobírku je třeba hradit na poště při vyzvednutí balíku v hotovosti.
 • Zásilku si vyzvednete, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, od kdy na Vás bude čekat.
 • Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.
 • Pozor: pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, pošta jej automaticky odesílá zpět a my jsme v případě opakovaného zaslání nuceni účtovat nové poštovné.
 • Pokud Vám do dvou pracovních dnů od obdržení SMS a e-mailu o expedici nebude zaslána SMS, e-mailová či papírová výzva k vyzvednutí zásilky na poště, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na lince 776 605 477 nebo info@clipinhair.cz

Dobírka: Platba na dobírku znamená, že za balíček zaplatíte přímo v hotovosti při osobním vyzvednutí na Vaší pobočce České pošty. Nachystejte si prosím předem částku v hotovosti.

Převod na účet: Znamená, že celkovou částku za zboží a dopravu uhradíte převodem na náš účet dle instrukcí v e-mailu. Následné doručení balíčku již proběhne bez jakéhokoliv dalšího placení. Částka se obvykle připíše na náš účet do 1 dne, následně probíhá expedice.

Info pro všechny způsoby zaslání

POZOR: Balík je běžně dodán již následující pracovní den od Vašeho odeslání této objednávky. Pokud víte, že si nebudete moci takto rychle zásilku převzít, objednejte raději až v době, kdy budete moci balík bez problému vyzvednout a zaplatit, případně nám dopište do poznámky v objednávce či e-mailem, ke kterému datu si přejete balíček dodat, abychom jej neodesílali ihned.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2500Kč nabízíme dopravu zdarma. V případě, že zvolíte platbu předem, nehradíte ani cenu dobírky (50Kč).

Osobní převzetí na pobočce v Brně

Pokud jste se rozhodli převzít zboží osobně na naší pobočce v Brně, prosíme vyčkejte na potvrzení, že je pro Vás již zboží připraveno k vyzvednutí. Budeme Vás kontaktovat e-mailem. Obvykle stíháme zboží skladem nachystat již během několika desítek minut, takže je možné jej vyzvednout i v den objednávky.

Brno-Řečkovice, Sibiřská 55 : tel. 776 605 477, info@clipinhair.cz, Po-Pá 9:00-18:00

Platba při osobním odběru: Při odběru zboží na prodejně v Brně lze platit hotově i kartou.

Zasílání do zahraničí

 • Doručení na Slovensko: 1-2 pracovní dny (GLS kurýr) Cena dopravy: 150Kč (resp. 200Kč s dobírkou) ; 2-3 pracovní dny (Slovenská pošta) Cena dopravy: 215Kč (resp. 265Kč s dobírkou)
 • Doručení v rámci Evropy: 3-5 pracovních dní (Českou poštou expresně) Cena dopravy: 230Kč
 • Doručení mimo Evropu: 5 - 14 pracovních dní (Českou poštou expresně) Cena dopravy: 230Kč

(Platbu na dobírku lze využít v ČR a na Slovensku, do ostatních zemí zasíláme jen při platbě předem na bankovní účet)

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.