Clip in REMY vlasový pás 63cm rovný – světlý melír

Sleva

Clip in vlasový REMY pás ze 100% lidských vlasů k okamžitému zahuštění účesu v pohodlí domova.

Více informací

 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v pondělí 22.07.2024
 • Původní cena: 5 491,00 Kč
 • Ušetříte: -1 701,00 Kč
3 790,00 Kč


Clip in pás – 63 cm/120 g

Vlasový Clip in pás v délce 63 centimetrů pro rychlé zahuštění vlasů.

Pás je široký 27 cm a má celkem 5 speciálních sponek pro pevné přichycení po celé šířce hlavy.

Typ vlasů: 100% lidské vlasy, evropský typ, kvalita REMY
Délka
: 63 cm
Hmotnost: 120 gramů
Struktura: rovná
Styling: ano (max 180°C)

Při nákupu Clip in příčesků od nás dostanete zdarma 3 náhradní sponky v dané barvě a také praktický návod, jak se o příčesky z lidských vlasů starat.
Samostatné pásy jsou vhodné především pro zahuštění, jelikož jde o jednu řadu vlasů. Je tedy vhodné kupovat pás zhruba ve stejné délce jako jsou vlastní vlasy. Pokud hledáte způsob, jak vlasy nejen zahustit, ale také prodloužit, pak jsou zde pro vás Clip in sety, ve kterých najdete pásů hned 8 a jejich vrstvením krásně splyne hustota vlastních a prodloužených vlasů.

 

Rychlopás Clip in vlasy remy

Výhody Clip in metody a rychlopásů

Clip in systém založený na prostém připnutí je jednoznačně nejoblíbenější. Shrneme tedy pro vás veškeré výhody této metody a to od těch zjevných a všeobecně známých, až po ty drobné, ale v praxi velmi užitečné.

 • doba připnutí maximálně 5 minut
 • naprostá šetrnost k vlastním vlasům
 • velmi snadná péče
 • clip in vlasy nepramínkují
 • ušetříte za návštěvu salonu/kadeřnictví
 • připnete podle potřeby, klidně i na celý den
 • žádné výdaje za posunování spojů
 • samoaplikační metoda – zvládne to skutečně každý
 • delší životnost než u permanentních metod

Časově i finančně jde jednoznačně o metodu velmi nenáročnou. Rovněž péče je mnohem snadnější, jelikož Clip in nemáte na hlavě permanentně.
Zahuštění řidších vlasů, ať už pro denní nošení nebo zvláštní příležitost, nikdy nebylo snadnější.


rychlopás z pravých vlasů

V čem spočívá Clip in metoda?

Jak už název napovídá, jde o metodu založenou na připnutí vlasových pásů. Z vnitřní strany pásu najdete pevně přišité speciální sponečky. Clip in sponky mají protiskluzový silikonový pásek, který zabraňuje, aby se příčesky jakkoliv během dne posunuly. Tato metoda tedy nevyžaduje při aplikaci absolutně žádné zvláštní příslušenství ani praxi. Připnutí zvládnete bez obav v pohodlí domova, bez cizí pomoci a nezaplatíte tak ani korunu navíc.

Sponky jsou zaoblené a nikde tedy netlačí ani nevyčuhují. V případě samostatných pásů jde o 5 sponek a v případě setů pak záleží na šířce konkrétního pásu. Pokud si chcete být na 100% jistá, že pásy nebudou po vlasech cestovat ani o milimetr, můžete své vlasy v místě připnutí lehce natupírovat. Příčesky budou pevně držet i při náročnějších aktivitách.

Rychlopásy jsou vhodné pro zahuštění vlasů. Jde o 27 centimetrů široký pás, který připnete v jedné rovině a po připnutí u konců tedy vytvoří linku. Je tedy dobré vybírat pás zhruba v délce vlastních vlasů. Pásy jsou díky větší šířce, doslova „od ucha k uchu“ méně vhodné pro vyčesané účesy, jelikož by mohly po stranách lehce vyčuhovat. Více variabilní jsou v tomto ohledu Clip in sety, kde je pásů 8 a navíc v různých šířkách. Můžete je tedy připnout více na stranu apod. a u rozpuštěných vlasů vytvoří přirozený sestříhaný vzhled. Dále nabízíme také jednotlivé Clip in pramínky, které jsou vhodné pro lehké zahuštění, nebo jen oživení a promelírování účesu.

 

clip in rychlopásy

Jak zvolit odstín a délku?

Máme pro vás několik rad, díky nimž bude výběr barvy mnohem snadnější.

 1. Poradíme vám - zašlete nám fotky na denním světle do emailu info@clipinhair.cz a připište, o jaký typ příčesku máte zájem.
 2. Objednejte dva a nevyhovující pošlete zpět - pokud máte možnost a rozhodujete se mezi několika odstíny. Vrátit lze do 14 dní.
 3. Výměna - tuto možnost máte u nepoužitého zboží až do 60 dní!
 4. Zastavte se u nás a vyberte si osobně – pokud to máte do Brna blízko, každý všední den mezi 9. a 18. hodinou nás najdete na adrese Sibiřská 55, 62100 Brno-Řečkovice.
 5. Odstín lze upravit - barvení příčesů z lidských vlasů není problém.
 6. Nemusí to být 100% shoda - příčesy se s vlastními vlasy promíchají a výsledný efekt může vypadat dokonce lépe, když jsou vlasy v lehce odlišném tónu.

Barvení je vždy dobré provádět profesionálními barvami, případně to můžete nechat rovnou na kadeřnici. Blond odstíny je také možné tónovat pomocí silver šamponů, které ale vždy smíchejte v poměru 1:1 s klasickým šamponem, aby nepůsobily příliš agresivně. Nenechávejte je na vlasech působit, aby nedošlo k fialovému nádechu. Pokud není efekt dostatečný, můžete postup opakovat, je ale nutné myslet na následnou hydrataci, jelikož jakékoliv chemické úpravy jsou pro vlasy velmi zatěžující. Úpravy odstínu nejsou problém, pokud však nemáte zkušenosti, doporučujeme vyzkoušet efekt vždy nejdříve na tenkém pramínku.
Na obrázku níže je slečna vysoká 170 cm. Vždy ale závisí na vaší výšce a můžete tedy metrem změřit, zhruba od úrovně uší, jak dlouhý pás budete potřebovat. Jak jsme již zmiňovali, rychlopás je vhodný pro zahuštění a není tedy vhodné, aby byl výrazně delší, než vlastní vlasy.

jak vybrat delku vlasu

Zvládnu Clipy připnout?

Není důvod k obavám, zvládne to opravdu každý. Pokud se vám to nepodaří hned napoprvé, nezoufejte. Zkrátka je někdy potřeba to párkrát vyzkoušet a uvidíte sami, že po pár aplikacích připnete pás během minutky.
Zhruba v úrovni uší si vytvoříte vodorovnou pěšinku, horní část vlasů sepnete, a postupně od středu ke krajům připnete sponky až těsně k hlavě. Skutečně je to tak jednoduché. Princip je u Clip in metody vždy stejný. Pokud byste chtěli Clip in metodu nejdříve vyzkoušet, jsou zde také jednotlivé Clip in pramínky po jedné sponce. Abyste měli jakousi „pojistku“, můžete své vlasy lehce natupírovat v místě připnutí.

S připnutím vám také může pomoci tento NÁVOD.

Proměna zahuštění vlasů

Jak se o příčesky starat?

Péče o prodloužené vlasy není věda a v případě Clip in vlasů je to ještě jednodušší. K nákupu od nás dostanete praktický návod na údržbu prodloužených lidských vlasů a kompletní informace najdete ZDE.

Vlasy jsou pravé 100% lidské, nicméně ustřižením se z nich stanou vlasy tzv. mrtvé. Nejsou již vyživovány od kořínků. Znamená to, že jim potřebnou výživu musíme dodat formou pečující profesionální kosmetiky. Nese to s sebou však i jednu výhodu – Clip in vlasy se tolik nemastí, jako vlastní vlasy nebo vlasy prodloužené permanentními metodami. Clip in příčesky tedy postačí umýt nanejvýš 1-2x do týdne, v závislosti na tom, jak často je budete nosit. Pravé vlasy lze rovněž upravovat tepelně, nicméně je dobré dodržovat hranici maximálně 180 stupňů. Můžete tedy podle potřeby žehlit i natáčet, avšak myslete na ochranu vlasů před teplem.

kosmetika na prodloužené

Kvalita na prvním místě

U našich vlasů dbáme na dodržování nejen délky a gramáže, ale veškerých aspektů, které mohou ovlivnit jejich životnost. Vlasy jsou kvality Remy, což znamená, že jsou poskládány po směru růstu a je u nich tedy při správné péči omezeno cuchání.
Vlasy evropského typu jsou ke koncům lehce tenčené, aby dobře zapadaly a splývaly s vlastními vlasy.

kvalita vlasů remy

Můžete se na nás obrátit

Většinu odpovědí na Vaše dotazy najdete ZDE. Ptát se můžete také na emailu info@clipinhair.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem i samotným nákupem. V případě, že jste zboží již obdrželi a není vše podle Vaši představ, pravděpodobně hledáte informace o možnostech vrácení a výměny. Na veškeré dotazy odpovídáme v pracovní době od pondělí do pátku mezi 9. a 18. hodinou.

zákaznický servis clipinhair

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Vizážista, specialista v poradenství a péči o vlasy.

"Clip in pásy jsou zjednodušeným produktem oproti klasickým sadám. Tento příčesek má stejnou hustotu jako celá sada, ale jde pouze o jediný pás, který tedy rychlostí blesku aplikujete mezi vlastní vlasy. Teď se asi budete ptát, proč si tím pádem zákaznice nezvolí jen tento pás, když je aplikace rychlejší...Clip pásy se hodí především na zahuštění vlastních vlasů, nikoliv na samotné prodloužení. Když aplikujete pás pouze do jedné úrovně Vaší hlavy, často se stane, že vznikne jedna rovina Vašich vlasů a druhá rovina clip pásu, zjednodušeně – přechod není tak dobře zamaskovaný. Klasická sada se aplikuje po celé hlavě a vytváří tak velice nepatrné "sestříhání" vlasů a tím lépe maskuje přechody, když jde právě o prodloužení.

Clip pás je také perfektní pro vytvoření barevného melírku, nebo efektu balayage.

Máte-li uspěchaná rána, doporučuji během minutky zahustit vlasy clip pásem a na večerní drink s kamarádkami, nebo schůzku s partnerem, vyměnit za clip sadu a oslňovat nejen hustotou, ale i délkou."

Předem si ale buďte jisté, že si clip in zamilujete!"

Metoda prodlouženíCLIP IN
Typ příčeskuCLIP IN pásy
Délka vlasů60 - 63 cm
Druh vlasů100% lidské (evropský typ)
Struktura vlasurovná
Gramáž (hustota)120g
Barvasvětlý melír
Odstínmelíry

Péče a pravidelná údržba clip in vlasů k prodloužení

Clip in po stránce péče nejsou náročné. Narozdíl od permanentních metod prodlužování vlasů je totiž nemáte na hlavě neustále. Ovšem každá zákaznice by měla předem počítat s tím, že jde o vlas ustřižený, takže nedostává žádnou přirozenou výživu z kořínku a veškerá naše snaha o vyživení se odrazí na delší životnosti.

! Kudrnaté vlasy vyžadují v některých směrech odlišný přístup. Pokud jste majitelkou kudrnatých vlasů, věnujte prosím  těmto rozdílům v každém odstavci pozornost.

Kosmetika - v naší nabídce najdete námi dlouhodobě používanou a tedy ověřenou kosmetiku. Bohužel není v našich silách vyzkoušet veškeré výrobky na trhu a proto, pokud používáte jinou kosmetiku, která se osvědčila, samozřejmě to není problém. Pokud ale nejsou po umytí vlasy v top kondici, doporučujeme vyzkoušet některou z námi nabízených masek.

Mytí a výživa

Clip in vlasy se nemastí tak, jako vlastní vlasy a proto je nemusíte umývat často. Zpravidla postačí jen 1-2x do měsíce. K mytí používejte klasické šampóny, ale opět podotýkáme, že čím kvalitnější budou, tím více výživy clip in dostanou. Vhodné jsou hydratační nebo regenerující řady kosmetiky. Každý pás clip in vlasů myjte zvlášť, aby se do sebe nezacuchaly. Na ruku si vždy dejte trochu šampónu a jemně ho vmasírujte do clip in, poté důkladně omyjte. Po každém mytí použijte kondicionér nebo výživné bezoplachové sérum.
Je vhodné používat vlažnou vodu. Přísliš studená voda vlasy neodmastí a příliš horká je ze zase může vysušit.

Kondicionér aplikujte do vlhkých vlasů a nechte působit podle instrukcí na obale výrobku. U prodloužených vlasů můžete o něco déle. I kondicionér je nutné důkladně opláchnout. Vlasový olejíček doporučujeme používat na konce prodloužených vlasů pravidelně a preventivně. Běžně postačí aplikovat do posledních 10 centimetrů délky. Jednou za čas použijte vlasovou masku, kterou můžete nechat působit klidně i hodinu.
Před použitím masky je nutné vlasy promačkat od přebytečné vody. Jinak by maska neměla možnost se do vlasů vstřebat a zkátka by jen sklouzla po povrchu vlasů.

Přírodní kosmetika - čistě přírodní kosmetika má bohužel při dlouhodobém používání tendence k vysušování vlasů, což může být u prodloužených vlasů problém.

Vlasy nečešte ihned po umytí. Promačkejte je do ručníku a ideálně nechte volně uschnout (případně fénujte na nižší výkon a studenějším vzduchem). Vlasy češte opatrně vhodným kartáčem až budou dostatečně suché. Naopak kudrnaté vlasy pročešte pomalu a opatrně řídkým hřebenem dokud jsou vlhké a nechte volně uschnout. U kudrnatých vlasů, které jsou náchylné na krepatění a vysušení, doporučujeme používat hydratační masku po každém mytí a vhodná jsou také bezoplachová séra.

Úprava odstínu

Pokud Vám zcela nesedí barevný odstín, jenž jste si koupily, máte možnost lehkých barevných úprav.

Existuje zde ale jedno doporučení. Vlasy chemickou barvou pouze ztmavujte, zesvětlování je větší zásah do struktury vlasu a ten by pak mohl být vysušený. Obecně lepší jsou jemné přelivy, které vlasy tónují a zároveň vyživují.
Blond odstíny je možné tónovat kvalitními silver šampony. Ty bohužel obecně vlasy velmi vysušují a proto je vždy smíchejte na půl s běžným šamponem a ihned smyjte (abyste předešli fialovému nádechu).

Naprosto nevhodné je odbarvování.

Tepelné úpravy

Tepelný styling našich (nejen) Clip in vlasů není problém.

Vlasy můžete fénovat, žehlit, kulmovat, ale POZOR! Tak jako svoje vlastní, můžete i clip in, vlasy těmito zákroky vysušit. Pokud často kulmujete nebo žehlíte, věnujte jim zvýšenou péči. Teplota by neměla přesáhnout 180 stupňů.
U kudrnatých vlasů doporučujeme vyhnout se tepelnému stylingu.

Stříhání

Hned jakmile si vlasy koupíte, můžete zajít ke kadeřnici a nechat si je připnuté na hlavě sestříhat (popř. můžete sestříhat sama kadeřnickou břitvou, ale vždy připnuté). Vlasy pak vypadají přirozeněji a lépe splynou s Vašimi vlastními.

Při častém nošení doporučujeme např. každého půl roku nebo rok zastřihnout konečky. Vlasy budou jako nové!

Sport

Při sportu nebo tanci můžete mít Clip vlasy připnuté, doporučujeme je ale zaplést do copu. Nemusíte se obávat, že by nedržely, nicméně zvažte, jestli nebude vhodnější je odepnout kvůli vlastnímu pohodlí.
Při plavání (potápění) je vždy odepněte. Při koupání v moři opět doporučujeme zaplést do copu.

Jak správně a rychle připnout Clip in vlasy?

Uvažujete o koupi Clip in vlasů nebo jste si již vlasy pořídili a uvažujete, jak náročná je aplikace a jak přesně postupovat? Nezoufejte! S podobným problémem se setkáváme často, vždy je ale během chvilky zákazníkům jasné, že připnutí Clip in vlasů není žádná věda.

Stáhněte si průvodce připínáním clip in vlasů od Clipinhair.cz!
Během chvilky pochopíte princip celé metody a naučíte se, jak si clip in připnout správným způsobem.

Připnutí Clip in setů, pásů nebo i culíků není obtížné a pokud se vám to nepodaří hned napoprvé, nevěšte hlavu. Někdy je zkrátka nutné si aplikaci vyzkoušet několikrát tzv. ''nanečisto'' než vyrazíte do ulic. Pokud byste si rádi nechali připnutí ukázat a vysvětlit přímo s vybranými vlasy od nás, můžete se domluvit na termínu prodloužení vlasů touto metodou na naší pobočce.
Pro více informací pište na info@clipinhair.cz nebo volejte +420 776 605 477.

E-book clip in vlasy z clipinhair.cz

Clip in průvodce clipinhair.cz

Výměna zboží a vrácení

Děkujeme, že následujete tyto pokyny.

Výměna zboží:

Přišel Vám balíček, ale z nějakého důvodu si přejete zboží vyměnit? Nesedl Vám odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení? Nepoužité zboží u nás můžete vyměnit do 60 dní!

Jaká jsou pravidla a podmínky výměny zboží:

 1. Zboží nesmí jevit známky použivání.
 2. Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky
 3. Zboží zašlete v původním obalu.

Za poškození obalu si nárokujeme vrátit nižší částku. Do balíku vložte zboží v původním stavu, dále fakturu nebo její kopii a vyplněný formulář pro výměnu zboží. Výměna je možná za jakékoli zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě, kromě kosmetiky. Balík zašlete doporučeně na adresu:

CLIPINHAIR.CZ
Sibiřská 55
621 00 Brno

Výměny provádíme většinou tentýž nebo následující pracovní den ode dne doručení na naši pobočku. Za výměnu zboží neplatíte žádný poplatek, pouze náklady na dopravu. V případě přeplatku zasíláme nové zboží na dobírku.

Vrácení zboží:

Vrácení zboží je možné do 14 dní. Zboží v původním stavu zasílejte na stejnou adresu, jaká je uvedena výše. Do balíku přiložte vyplněný formulář pro odstoupení a fakturu. Náklady na zaslání zboží zpět hradí zákazník. Více informací najdete v obchodních podmínkách.

Doprava a platba

Vše co potřebujete vědět o možnostech plateb a dodání.

 • Nakupte alespoň za 2500,- a dopravu hradíme my!
  Pokud navíc zaplatíte předem, neplatíte ani poplatek dopravce za dobírku.
 • Balíky jsou odesílány každý všední den do 14. hodin.
  Objednávky vytvořené až po 14 hodině budou odeslány následující pracovní den.

Doručení balíku na adresu probíhá zpravidla hned následující pracovní den po expedici. Pokud si tedy nejste jistí, že budete mezi 9.-18. hodinou na konkrétní adrese, zvolte dodání na výdejní místo, kde si můžete balík vyzvednout podle vlastních možností.


Platba

Při platbě předem nehradíte poplatek dopravce za dobírku (50Kč).

! Zaplatili jste předem, ale je to více než 24 hodin a stále nemáte potvrzení o odeslání? Kontaktujte nás na čísle +420 776 605 477 a připravte si prosím číslo objednávky.

 • Kartou online
  okamžitá platba přes zabezpečenou platební bránu; objednávku odesíláme co nejdříve
 • PayPal
  okamžitá platba přes PayPal účet; objednávku odesíláme co nejdříve
 • Bankovní převod
  zaplatíte přes své el. bankovnictví; objednávku odesíláme po obdržení platby
 • Dobírka
  v rámci ČR a SK lze zaplatit při doručení/vyzvednutí, do ostatních zemí zasíláme při platbě předem
  dobírky je možné ve většině případů hradit kartou
 • Platba na naší pobočce
  při osobním odběru na naší pobočce lze platit hotově i kartou

Doprava

GLS kurýr
Zásilkovna
Česká pošta
Osobní odběr Brno (zdarma)
Do zahraničí

 • GLS

Kontakt: +420 567 771 111 / info@gls-czech.com
> sledování balíku

Cena 105Kč při platbě předem, +50Kč v případě dobírky.

Kurýři GLS jsou velmi spolehliví a tohoto dopravce můžeme doporučit. O předání balíku vás bude dopravce informovat SMS zprávou a emailem ohledně doby doručení. Krátce před doručením vám kurýr zavolá, buďte tedy na telefonu. Kurýři mají přesný harmonogram a často není možné se na adresu vrátit.
Pokud jste si balík nemohli převzít, kurýr jej odvezl na depo nebo ParcelShop. Kontaktujte GLS centrálu (viz kontakt výše), kde s vámi domluví opětovné zaslání.
Nenechávejte prosím vyzvednutí balíku na poslední chvíli. Děkujeme.*

 • Zásilkovna

Kontakt: +420 216 216 516 / info@zasilkovna.cz
> sledování balíku

Cena 49Kč při platbě předem, +50Kč v případě dobírky.

Zásilkovna je ideální způsob doručení objednávky v případě, že nelze předem určit na jaké adrese budete nebo vám jednoduše nevyhovuje doručení například do práce apod.
Zásilkovna spolupracuje s velkým množstvím různých prodejen a proto má tisíce výdejních míst. Jednoduše tedy vyberete takovou výdejnu, která vám bude polohou a otevírací dobou vyhovovat. K vyzvednutí balíku je zapotřebí kód, který obdržíte od dopravce formou SMS a emailu ve chvíli, kdy je balík připravený k vyzvednutí.
Nenechávejte prosím vyzvednutí balíku na poslední chvíli. Děkujeme.*

 • Česká pošta

Kontakt: 800 104 410 / info@cpost.cz
> sledování balíku

Cena 115Kč při platbě předem, +50Kč v případě dobírky.

Česká pošta vás bude o pohybu a přibližném čase doručení balíku na adresu (Balík do ruky, DR) informovat formou SMS zpráv a emailů. V případě, že vás pošťák nezastihne na adrese, přijde vám email a zpráva ohledně neúspěšného doručení a také informace, na které pobočce pošty si můžete balíček vyzvednout. Případně najdete ve své poštovní schránce výzvu k vyzvednutí balíku.
Pokud vám nevyhovuje dodání na adresu, můžete si balík nechat poslat na pobočku pošty (Balík na poštu, NP). Jakmile bude balíček připravený k výdeji, obdržíte SMS zprávu a email. Na vyzvednutí máte 7 kalendářních dní.
Nenechávejte prosím vyzvednutí balíku na poslední chvíli. Děkujeme.*

 • Vyzvednutí na pobočce

Otevírací doba: Po-Pá 9-18
Adresa: Sibiřská 55, 62100 Brno-Řečkovice (zvoňte)
Kontakt: +420 776 605 477 / info@clipinhair.cz

Zdarma

Na naší pobočce si můžete nejen vyzvednout své objednávky, ale také přímo nakoupit. Objednávky jsou v pracovní době připraveny během pár hodin. Vždy se snažíme mít od každého zboží alespoň pár kusů skladem a můžete se tedy zastavit i bez předchozí objednávky. Případně můžete zavolat předem a zboží obratem nachystáme.
Na pobočce lze platit kartou i hotově, žádný dodatečný poplatek vás nečeká a ceny jsou stejné jako na eshopu.

 

! V případě jakýchkoliv komplikací s doručením,, které se vám nepodaří vyřešit přímo s dopravcem, neváhejte a kontaktujte nás na email info@clipinhair.cz nebo čísle +420 776 605 477 a připravte si prosím číslo objednávky a číslo balíku.

*V případě, že se nám balík vrátí jako nedoručený/nevyzvednutý, budeme vás kontaktovat ohledně opětovného zaslání. V takovém případě dopravu neplatíte dopravu znovu. V případě, že již o balík nebudete mít zájem nebo se vrátí i po opakovaném zaslání, je nutné uhradit vzniklé náklady na dopravu (storno poplatek).

Upozorňujeme, že v období svátků se dodací lhůta může protáhnout. Dopravci mají plné ruce práce a jistě vám balík doručí co nejdříve to bude možné. Děkujeme za pochopení.

 • Zahraničí

Při platbě předem lze zaslat balík kamkoliv do zahraničí. U Slovenska je možná platba na dobírku.

Doba dodání:

Slovensko: GLS 1-2 dny 150Kč, Pošta 2-3 dny 215Kč, Zásilkovna 1-2 dny 75Kč, (dobírka +50Kč)
EU:
GLS 3 dny 350Kč, Pošta 3-4 dny 210Kč UPS 1-3 dny 600Kč
Mimo EU
: Pošta 5-14 dní 210Kč, UPS 2-3 dny 750Kč

Ceny dodání zboží do zahraničí zavisí na zvoleném dopravci a zemi. Aktuální ceny jsou vždy zobrazeny v košíku po volbě země dodání.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.