Rychlé zahuštění vlasů

Objem vlasů můžeme opticky vyřešit vhodným stylingem. Samotnou hustotu však bohužel ne. Pokud jsou vaše vlasy v délkách řidší nebo se vám vlasy výrazněji lámou, podívejte se na naši nabídku Clip in rychlopásů. Vybrat si můžete z pravých vlasů a japonského kanekalonu.

Jak se pásy připínají?

Clip in metoda patří mezi nepermanentní a samoaplikační.

Samoaplikační metoda - Clip in příčesky si zvládnete připnout během několika minut v pohodlí domova a bez cizí pomoci. Nečekají vás tedy žádné dodatečné výdaje za návštěvu salonu ani dlouhé hodiny strávené v kadeřnickém křesle. Ušetříte čas i peníze.
Rychlopásy jsou široké 27 centimetrů a z vnitřní strany je pevně přišitých 5 speciálních protiskluzových sponeček. Jednoduše si tedy uděláte vodorovnou pěšinku zhruba v úrovni uší a vlasy nahoře sepnete, aby nepadaly. Poté od středu, od prostřední sponky, postupně připnete pás. Horní část vlasů pak spolehlivě překryje spoj a je hotovo.

Nepermanentní metoda - veškeré Clip in příčesy před spaním odepínáte. Je to z důvodu vlastního pohodlí a také proto, aby se vlasy při spaní necuchaly. Odepnutí i připnutí je velmi snadné, rychlé a nezabere více času, než si ráno vyčistit zuby.

Clip in pás by měl odpovídat délkou vašim vlastním vlasům.

clip in pás

Chcete vlasy také prodloužit?

K prodloužení a zároveň zahuštění vlasů slouží Clip in sety s celkem 8 různě širokými pásy. Ptáte se, proč potřebujete 8 pásů?
Samostatný pás totiž má vlasy v jedné úrovni a po připnutí vytvoří jakousi rovinu. Naopak sety s osmi pásy připínáte různě pod sebe a tím se hustota vlasů navrství a vytvoří v délce postupný sestříhaný efekt. Hustota vlastních a prodloužených vlasů splyne a nikdo nic nepozná.

Krátký a slabý culík?

I pro tento problém máme řešení. Clip in culíky z pravých vlasů i kanekalonu. Nejoblíbenější typ příčesku v naší nabídce. Snadno připnete prodloužený culík na vlastní a vytvoříte dlouhý a elegantní účes.